Manisa'da Arazi Anlaşmazlığında Kan Aktı! Hissedarlar Arasındaki Tartışma Cinayetle Sonuçlandı!

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde arazi anlaşmazlığı can aldı. Arzi kavgası sonucunda S. Ş. İsimli şahıs av tüfeği ile Y. D.'yi av tüfeği ile vurarak öldürdü.

Manisa'da Arazi Anlaşmazlığında Kan Aktı! Hissedarlar Arasındaki Tartışma Cinayetle Sonuçlandı!
Arazi paylaşımı nedeniyle yaşanan sorunlar nedeniyle Manisa'nın Alaşehir ilçesinde bir cinayet gerçekleşti. Evli ve 4 çocuk babası olan Y. D. ile eşi R. D. kendilerine ait bağda çalışırken yanlarına S.Ş. geldi. İki taraf arasında hisseli arazi nedeniyle anlaşmazlık bulunuyordu.

ARAZİ ANLAŞMAZLIĞI CİNAYETLE SONUÇLANDI!

S.Ş. ile Y.D. arasında kısa bir süre içerisinde başlayan arazi tartışması alevlendikçe kavgaya dönüştü. Tartışma büyüdükçe öfkelerini kontrol edemeyen taraflar yaşanan olayı daha büyük bir boyuta taşıdılar. S.Ş. yanında bulunan av tüfeğini Y.D. üzerine doğrulttu. Önce Y.D.'yi vuran S.Ş. öfkesini bastıramayarak Y.D.'nin eşi R.D.'ye de ateş etti.

Silah sesinin duyulması ile çevredeki vatandaşlar olay yerine geldiler. Bu sırada ihbar sonucunda bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri de yönlendirildi. Sağlık ekipleri geldiğinde Y.D.'nin karnında ve göğsünden vurulduğu ve eşi R.D.'nin de bacaklarından vurulduğunu gördüler. Olay yerinde ilk müdahaleleri yapılan yaralılar Alaşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldılar. Ancak durumu oldukça ağır olan Y.D. doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Eşi R.D.'nin ise hayati tehlikesi olmadığı ama tedavisinin Alaşehir Devlet Hastanesi'nde devam ettiği açıklandı.

SALDIRGAN OLAY YERİNDEN KAÇTI AMA EVİNDE YAKALANDI

Hisseli arazisi olan ortağını ve eşini av tüfeği ile vuran saldırgan S.Ş. ise olayın hemen ardından olay yerinden kaçtı. İfade verecek durumda olan R.D.'nin Jandarma ekiplerine verdiği ifadede S.Ş.'nin ismini vermesi üzerine güvenlik ekipleri harekete geçtiler. S.Ş.'nin evine giden Jandarma ekipleri şahsı evde suç aleti olan av tüfeği ile yakaladılar. Gözaltına alınan S.Ş. Jandarma karakoluna getirildi. Burada ifadesi alınan S.Ş.'nin yarın adliyeye sevk edilmesi ve oradaki işlemlerin ardından da tutuklanma talebiyle mahkeme edilmesi bekleniyor.
Yorumlar (0)