MasterChef kim elendi, Masterchef Türkiye yarışmasında bu hafta elenen, veda eden yarışmacı şaşkınlık yarattı!

Ekranların fenomen yarışma programları arasında yer alan Masterchef yarışması tüm hızı ile devam ederken bu hafta elenen isim ağızları açık bıraktı. MasterChef kim elendi, 18 Eylül 2022 Pazar elenen isim kim?

MasterChef kim elendi, Masterchef Türkiye yarışmasında bu hafta elenen, veda eden yarışmacı hangisi?

Türkiye'nin en çok sevilen yarışma programları arasında yer alan Masterchef yarışması tüm hızı ile devam ederken, dün yayımlanan programda elenen isim belli oldu. Dün akşam oynanan final oyunu ile eleme adayları son yemeklerini şeflerin beğenisine sunulurken şeflerin ortak kararı ile bu hafta sevilen yarışmaya veda eden isim belli oldu. 

Hatırlanacağı üzere hafta içerisinde oynanan oyunlar sonucunda bu hafta eleme potasına giren kişiler Barış, Melih, Kıvanç, Atike, Vural ve Fatma Nur olmuştu. Sosyal medyada yapılan yorumlarda bu grup arasından çıkması en favori görülen isimlerden birinin elenmesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 

MASTERCHEF YARIŞMASINA VEDA EDEN İSİM KİM OLDU, 18 EYLÜL 2022 PAZAR AKŞAMI KİM ELENDİ?

Yarışmada eleme potasına giren adaylar isimlerini potadan çıkarmak için kıyasıya bir rekabet içerisine girerken oyunlarda ilk sırada peynirin ana malzeme olacağı bir yaratıcılık tabağı çıkarmaları istendi. Bu etapta yapmış oldukları yemekleri şeflerden tam not alan Kıvanç, Atike ve Vural potadan kendilerini kurtarmıştı. 

MasterChef kim elendi, Masterchef Türkiye yarışmasında bu hafta elenen, veda eden yarışmacı şaşkınlık yarattı!

Yarışmanın devam eden bölümünde ise geriye kalan 3 isim arasında elenen kişi belirlendi. Yarışmadan elenen isim bu potadan çıkmasına kesin gözü ile bakılan Melih olurken yarışmacının sevenleri sosyal medyadan bu sonuca yoğun tepki gösterdi. Pek çok kişi Melih'ten önce gitmesi gereken kişiler olduğunu savunarak tepki gösterdi. 

Yapılan bir diğer yarışmada ise MasterChef Türkiye'de yedeklerden ana kadroya giren dördüncü isim olarak ise uzun süredir kadroya girmesi beklenen Tolga oldu.