GÜNDEM

Melih Gökçek Koronavirüs Aşısını Nasıl Yaptırabildiğini Açıkladı!

Koronavirüs aşısı olduğunu açıklayan Melih Gökçek gelen yoğun tepkiler nedeniyle açıklama yaptı. Aşıyı vurulma hakkının olduğunu söyleyen Melih Gökçek kendisine herhangi bir ayrıcalık yapılmadığını ifade etti.

Koronavirüs aşısı olduğunu açıklayan Melih Gökçek gelen yoğun tepkiler nedeniyle açıklama yaptı. Aşıyı vurulma hakkının olduğunu söyleyen Melih Gökçek kendisine herhangi bir ayrıcalık yapılmadığını ifade etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek koronavirüs aşısı olduğunu sosyal medya hesabından açıklayınca kendisine çok yoğun tepkiler geldi. Bu tepkiler üzerine Melih Gökçek yine sosyal medya hesabından açıklama yapmak zorunda kaldı.

KORONAVİRÜS AŞISI OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI!

Türkiye’de Sağlık Bakanlığı yönetiminde koronavirüs aşısı yapılmaya başlandı. Öncelik sırasına göre yapılan koronavirüs aşısı henüz tüm vatandaşlara kadar ulaşmış değil. Sırası gelenin aşı olacağı bilinirken Melih Gökçek’in koronavirüs aşısı olduğunu, “Karı-koca biz de koronavirüs aşısı olduk. Bu da aşı hatırası. Allah tüm hasta olanlara şifa versin. Bundan sonra da kimseyi hastalıkla imtihan etmesin.” sözleriyle duyurdu.

Melih Gökçek’in koronavirüs aşısı olmasının ardından büyük bir tepki ortaya çıktı. Aşı listesindeki öncelik sırasında bulunmayan Melih Gökçek’e aşıyı nasıl olabildiği soruları soruldu. Bu soralara yanıt veren Melih Gökçek pek bilinmeyen bir detayın da ortaya çıkmasına vesile oldu.

KAYINVALİDE KONTENJANINDAN AŞI OLMUŞ!

Vatandaşların meraklı sorularını yine sosyal medyadan cevaplandıran Melih Gökçek, “Bazı arkadaşlar aşıyı nasıl vurulduğumuzu merak ediyorlar. Benim kayınvalidem 105 yaşında. 85 yaş üstü vatandaşlar öncelik sırasında bulunuyor. Aynı adreste ikamet eden 65 yaş üzeri vatandaşlar da bu öncelikten yararlanabiliyorlar. Benim eşimin yaşı da 65’in üzerinde olduğu için biz de aşı olduk. Melih Gökçek’e özel tanınmış bir ayrıcalık yok.” dedi.

Emlak365.com


Bir Yorum

  1. Horozun altında yumurta arıyorlar. Aşıyı vursalar size 'ne oluyor elbette vuracaklar 23yil hizmet etmiş bir insan.ortalıgı karıştıracaklar herhalde .melih gökçek tc vatandaşı değilmi elbette aşı olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir