GÜNDEM

Melih Gökçek'ten Şok İddia: "İçimizdeki Bazı Şerefsizler Mansur Yavaş'a Bilgi Sızdırıyor!"

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek bazı AK Partililerin şimdiki başkan Mansur Yavaş'a bilgi sızdırdıklarını iddia etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek bazı AK Partililerin şimdiki başkan Mansur Yavaş'a bilgi sızdırdıklarını iddia etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek şok bir iddiada bulundu. Gökçek’in ileri sürdüğü iddiaya göre bazı Ak Partililer Başkan Mansur Yavaş’a bilgi sızdırıyorlar.

MELİH GÖKÇEK’TEN İLGİNÇ İDDİA!

Sosyal medyada Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a karşı etkin bir muhalefet sergilemesi ile gündemden düşmeyen eski başkanlardan Melih Gökçek çok çarpıcı bir paylaşım yaptı. AK Parti içerisinde bulunan bazı kişilerin Mansur Yavaş’a bilgi sızdırıp Cumhurbaşkanlığı kararnamesinden önceden haberdar olmasını sağladıklarını iddia eden Melih Gökçek tepkisini ortaya koydu.

Mansur Yavaş 21 Ocak 2021’de yaptığı açıklama ile Genel Sağlık Sigortası prim borçlarını ödeyemeyen vatandaşların borçlarını belediye olarak karşılayacaklarını duyurmuştu. 23 Ocak’ta ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla prim borçlarının ertelendiği Resmi Gazete’de yayımlanmıştı. Melih Gökçek bu kararnameyi paylaşarak tepki gösterdi.

İÇİMİZDE BULUNAN BAZI ŞEREFSİZLER MANSUR YAVAŞ’A BİLGİ VERİYOR!

Melih Gökçek sosyal medya mesajında, “Mansur, işin gücün algı operasyonu yapmak. Birincisi böyle bir ödeme yapman hukuken mümkün değil. Bunu belediyekaynaklarından ödeyene zimmet çıkar ve bunu sen de gayet iyi biliyorsun. İkincisi de bizim içimizde bulunan bazı şerefsizlerin size Cumhurbaşkanı’nın yeni kararnameyi çıkaracağını haber vermesiyle bir gün önce bu açıklamayı yapıyor. Ayıptır.” dedi.

Melih Gökçek’in bu iddiası ise AK Parti içerisinde büyük bir şok etkisi yarattı. Şimdi herkes Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakınında olan ve Mansur Yavaş’a bilgi sızdıran kişinin veya kişilerin kimler olduğunu merak etmeye başladılar.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir