GÜNDEM

Meral Akşener: "HDP Binasında Apo Posteri Çıkmasına Şaşıranlar Seçim Zamanı Apo'nun Mektubunun Okunmasını Dert Etmediler!"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşarak Cumhur İttifakı partileri olan AK Parti'ye ve MHP'ye HDP ve Abdullah Öcalan üzerinden eleştiri yaptı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşarak Cumhur İttifakı partileri olan AK Parti'ye ve MHP'ye HDP ve Abdullah Öcalan üzerinden eleştiri yaptı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin TBMM grup toplantısında milletvekillerine bir konuşma yaptı. Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Akşener’in hedefinde Cumhur İttifakı partileri olan AK Parti ve MHP vardı.

HDP BİNASINDA APO POSTERİ BULUNCA ŞAŞIRANLAR APO’NUN MEKTUBUNUN OKUNMASINI DERT ETMEDİLER!

Cumhur İttifakı partilerinin HDP ilçe binasında Abdullah Öcalan posteri bulmalarına neden şaşırdıklarını anlayamadığını söyleyen Meral Akşener, “Cumhur İttifakı gerçekten çok acayip bir oluşum olmuş. HDP binasında Apo posteri bulunca şaşırıyorlar. İçişleri Bakanı çıkıyor sosyal medyadan şaşkınlığını ifade ediyor. Ancak seçim zamanı olunca aynı Apo’nun muktubunu okuturken bunların hiçbiri bunu dert etmiyor.” dedi.

AİLECEK GÖRÜŞÜR OLMUŞ BUNLAR!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da eleştiren Meral Akşener, “Sayın Erdoğan’a seçim zamanında Apo için bir soru sordular. Kendisi ne cevap vermişti? ‘Bizim Mehmet’i gönderiyorum İmralı’ya’ demişti. Merak ediyor herkes kim bu Mehmet? Meğer Apo’nun kardeşi Mehmet Öcalan’mış. Ailecek görüşür olmuş bunlar.” ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli’nin HDP’nin kapatılmasını gündeme getirmesini hatırlatan Meral Akşener, “Şimdi küçük ortak çıkmış HDP kapatılsın diyor. Ama laf olsun torba dolsun diye söylüyor bunu. Hani en ufak bir adım attınız mı? Atamazsınız. Küçük ortak istedi diye yapılmaz bu işler.” şeklinde konuştu.

DOĞU TÜRKİSTAN ZULMÜNE ABD’DEN, AVRUPA’DAN SES ÇIKIYOR AMA ANKARA’NIN ÇITI ÇIKMIYOR!

Çin’in Doğu Türkistan’da Türklere zulmetmesi karşısında AK Parti’yi ve MHP’yi sessiz kalmakla suçlayan Meral Akşener, “Bir kısmen iktidar var. Çin Merkez Komitesi Türkiye Komiseri Doğu Perinçek! Müslümanım diyerek gezen Sayın Erdoğan’ı da, Türk milliyetçisiyim diye gezen Sayın Bahçeli’yi de esir almış durumda. Çin’in Doğu Türkistan’daki kardeşlerimize yaptığı zulüm için ABD’den Avrupa’dan ses çıkıyor ama Ankara’dan hala çıt çıkmıyor. Yazıklar olsun.” açıklamasını yaptı.

Emlak365.com


Bir Yorum

  1. Bunlarinda ne dediği belli değil. CHPKK ile ittifak yapiyor. PKK davalarina giden Sezgin Tanrikulu var. Ne kadar vatansever var CHP den kovuldu. Birgül Aymanguler Canan Aritman vs.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir