Meteoroloji Genel Müdürlüğü Saat Vererek Uyardı: Son Dakika Şiddetli Yağmur ve Sağanak Yağış Uyarısı Geldi!

Bugün hava nasıl olacak sorusuna yanıtı Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından verildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Saat Vererek Uyardı: Son Dakika Şiddetli Yağmur ve Sağanak Yağış Uyarısı Geldi!

Bugün hava nasıl olacak sorusuna yanıtı Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından verildi. Yapılan son dakika açıklaması ile çok sayıda il için saat verilerek sağanak yağış uyarısı yapıldı. Bugün yağmur yağacak mı, hava yağmurlu mu, yağış var mı, Ankara, İstanbul, İzmir, hafta sonu hava durumu nasıl, sağanak yağış uyarısı yapılan iller hangileri?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile çok sayıda il için sağanak yağış uyarısı yapıldı. Hafta sonu hava durumu nasıl olacak, Cumartesi ve Pazar günü yağmur var mı, yağış olacak mı, yağmur yağacak mı sorusuna verilen yanıtın detayları haberimizde... BUGÜN HAVA NASIL OLACAK? 14 KASIM 2020 CUMARTESİ GÜNÜ YAĞMUR VAR MI, YAĞACAK MI?Yurt genelinde hava sıcaklıkları düşmeye devam ederken Meteoroloji Genel Müdürlüğü hafta sonu için beklenen raporunu yayımladı. Yayımlanan raporda Marmara Bölgesinin güney ve doğu kesimi, Batı Karadeniz Bölgesi, İç Akdeniz Bölgesi, ve Batı Karadeniz Bölgesi ile Kırklareli ve Edirne için yağmur ve sağanak yağış uyarısı yapıldı. 

SAĞANAK YAĞIŞ SON DAKİKA UYARISI YAPILAN BÖLGELER VE İLLER HANGİLERİ?Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre Türkiye'nin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güney ve doğusu, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz, İç Ege, Batı Akdeniz, Edirne ve Kırklareli'nin doğusu yağmur ve sağanak yağışlı geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara'nın güney ve doğusu, İç Ege, İç Anadolu ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi meydana gelebilir. Diğer yerlerde ise hava az bulutlu ve açık geçecek.Emlak365.com


Yorumlar (0)