Müge Anlı'da Büyük Şok: Canlı Yayında Alime Toprak Cinayeti İtiraf Etti!

Müge Anlı'nın sunmuş olduğu programda bir cinayet daha aydınlatıldı. Anamur'da serada yaşanan cinayetin zanlısı olarak ilk günden bu yana adı geçen Alime Toprak sonunda canlı yayında cinayeti itiraf etti.

Müge Anlı'nın sunmuş olduğu programda bir cinayet daha aydınlatıldı. Anamur'da serada yaşanan cinayetin zanlısı olarak ilk günden bu yana adı geçen Alime Toprak sonunda canlı yayında cinayeti itiraf etti.

Mersin’in Anamur ilçesinde yaşayan Ali Toprak muz serasında cansız olarak bulunmuş, kafasına sert bir darbe alarak öldürüldüğü belirtilen Ali Toprak’ın cinayete kurban gittiği belirlenmişti. Muz serasında yaşanan cinayetin ardından vermiş olduğu şüpheli ifadeler nedeni ile cinayetin şüphelisi olarak eşi Alime Toprak gösterilmişti. 

MÜGE ANLI’DA SON DAKİKA CİNAYET İTİRAFI: ALİ TOPRAK’I KİM ÖLDÜRDÜ, ALİME TOPRAK CİNAYETİ İTİRAF ETTİ Mİ?

Alime Toprak canlı yayında yapmış olduğu cinayet itirafında eşi Ali Toprak’ın bıçakla üzerine yürüdüğünü, kendisini savunmak için eşini öldürmek zorunda kaldığını, çocuklarını korumak için cinayeti işlediğini söyledi. Eşinin kendisi ve çocuklarına sürekli olarak işkence yaptığını iddia eden Alime Toprak büyük oğlunun da cinayet sonrası “anne kurtulduk” diyerek tek bir damla dahi göz yaşı dökmediğini söyledi. 

Eşinin sürekli olarak kendisini ve çocuklarını dövdüğünü, eşinin kendisine raporu olduğunu belirterek sürekli olarak “benim raporum var, sizi öldüreceğim, bana hiçbir şey olmaz” sözleri ile tehdit ettiğini, serada o günde kendisine eşi tarafından şiddet gördüğünü, kafasına vurduktan sonra bıçakla üzerine yürüdüğünü, kendisini savunmak için eşine karşı hamle yaptığı sırada cinayetin yaşandığını söyledi. 

Cinayetin ardından uzun bir süre şok geçirdiği için cesedin başında kaldığını, daha sonra ise paniğe kapılarak eşini kurtarmak için yardım çağırdığını, bu olayları kimsenin duymaması için intihar etmeyi dahi düşündüğünü, çocuklarının bu olayı duymaması için cinayeti sakladığını itiraf etti. Canlı yayında göz yaşlarına boğulan Alime Toprak 2 çocuğunun ayrılmaması için göz yaşları içerisinde Müge Anlı’dan yardım istedi. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir