GÜNDEM

Müge Anlı'nın Programında Eşini Öldürdüğünü İtiraf Etmişti! Mahkemeden İlk Karar Çıktı!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında eşini öldürdüğünü itiraf eden Alime Toprak için mahkemeden ilk karar çıktı.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında eşini öldürdüğünü itiraf eden Alime Toprak için mahkemeden ilk karar çıktı.

Mersin’in Anamur ilçesindeki bir muz serasında ölü olarak bulunan Ali Toprak cinayeti ile alakalı önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Alime Toprak Müge Anlı’nın programında cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etmişti.

CAANLI YAYINDA CİNAYETİ İTİRAF ETMİŞTİ!

Öldürülen Ali Toprak’ın ailesi Müge Anlı’nın programına başvurmuş ve olayın araştırılmasını istemişti. Programa davet edilen Alime Toprak Cinayet sırasında bir başka serada olduğunu eşinin yanına geldiğinde ise onun cansız bedeni ile karşılaştığını söyledi. Ancak Müge Anlı’nın ekibinin bölgedeki kamera görüntülerini yayınlaması üzerine Alime Toprak çok fazla direnmeden cinayeti işlediğini canlı yayında itiraf etmişti.

BEN ONU ÖLDÜRMESEM O BENİ ÖLDÜRECEKTİ!

Bu itirafın ardından Mersin’de polis ifadesi veren Alime Toprak ardından savcılık tarafından adliyeye sevk edildi. Anamur Adliyesi’nde verdiği ifadede Alime Toprak’ın, “Eşimden yıllardır şiddet görüyordum. Olay günü yine tartıştık. Ben onu öldürmeseydim o beni öldürecekti.” dediği öğrenildi.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ!

Alime Toprak çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çocuklarının ise devlet gözetimine alındığı belirtildi.

Öte yandan öldürülen Ali Toprak’ın eniştesi Alime Toprak’a tepki göstererek, “6 aydır bir cani ile iç içe yaşamışız. Cinayeti ortaya çıkaranlara teşekkür ediyoruz. Adalet yerini bulacaktır. Herkes yaptığının bedelini ödemelidir.” dedi.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir