Muharrem İnce Ekonomi Üzerinden İktidara Yüklenip Vatandaşlara Çağrı Yaptı!

Merkez Bankası'nda başkan değişimi sonrası yaşanan ekonomik gelişmelere ilişkin Muharrem İnce açıklamalarda bulunan Türkiye'nin geleceğine dair vatandaşların umutlarını kaybetmemesi gerektiğini söyledi.

Muharrem İnce Ekonomi Üzerinden İktidara Yüklenip Vatandaşlara Çağrı Yaptı!
Türkiye'de ekonomi yeniden en önemli gündem maddesi haline gelirken siyasetçiler de ekonomik gelişmelere dair açıklamalarda bulunmaya devam ediyorlar. Bu isimlerden birisi de Muharrem İnce oldu.

MUHARREM İNCE'DEN EKONOMİ ELEŞTİRİSİ

Muharrem İnce sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında, “Merkez Bankası Başkanı değişikliği sonrasında piyasalarda yaşanan ekonomik gelişmeler milletimizin büyük bir umutsuzluğa kapılmasına neden olmuştur. Ancak buna gerek yoktur. Bana inanın bu kötü günler de geride kalacaktır.” dedi.

TÜRKİYE BU İKTİDARI GERİDE BIRAKACAK

Türkiye'ye bu zor günleri yaşatan iktidarın sonunun geldiğini söyleyen Muharrem İnce, “Türkiye hem zor günleri atlatacak hem de bu zor günlere neden olan iktidarı geride bırakacaktır. Türkiye'nin tek sorunu kötü yönetim sorunudur. Referansı akıl ve bilim olan liyakat sahibi yöneticiler ile biz Türkiye'yi güzel günlere taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin geleceğini düşündüklerini söyleyen Muharrem İnce, “Türkiye'nin geleceği için uygulanması gereken formülü daha önce vermiştim. 3B formülü ile farklı bir dünyaya geçeceğiz. Barışacağız, Büyüyeceğiz ve hakça Bölüşeceğiz. Türkiye'nin geleceğine olan inancınızı sakın kaybetmeyin. Bu kötü günler de bitecektir.” şeklinde konuştu.

Emlak365.com
Yorumlar (0)