Muharrem İnce'nin Koronavirüse Yakalandığı Açıklandı!

Cumhuriyet Halk Partisi ile yollarını ayırdıktan sonra yeni bir parti kurmak için hazırlıklarını sürdüren Muharrem İnce'nin koronavirüse yakalandığı açıklandı.

Muharrem İnce'nin Koronavirüse Yakalandığı Açıklandı!
Koronavirüs salgını Türkiye'de oldukça yayılma alanı bulmaya devam ederken her alandan ünlü isimlerin de koronavirüse yakalandıkları açıklanmaya devam ediyor. Spor, sanat ve siyaset dünyasından ünlü kişilerin koronavirüse yakalandıklarına dair son açıklama Muharrem İnce için yapıldı. Muharrem İnce'nin koronavirüse yakalandığı ve tedavisinin başladığı bildirildi.

MUHARREM İNCE KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Muharrem İnce'nin koronavirüse yakalandığına dair duyuruyu İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi CHP'li Nadir Ataman yaptı. CHP'den ayrılsa da CHP ile ilişkisi devam eden Muharrem İnce'nin koronavirüse yakalandığı haberini Nadir Ataman sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Muharrem İnce'nin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Nadir Ataman, “Sayın Muharrem İnce için yapılan koronavirüs testinin sonucu pozitif çıkmıştır. Kendisine geçmiş olsun diyor ve acil şifalar diliyorum.” açıklamasını yaptı.EVİNDE TEDAVİ ALTINA ALINDI

CHP ile yollarını ayırdıktan sonra yeni bir parti kurma çalışmalarına hız veren Muharrem İnce oldukça aktif bir süreç geçirdi. Hem vatandaşlarla görüşmeler gerçekleştiren Muharrem İnce hem de partisinin genel merkezinin hazırlıklarını yakından takip ediyordu. Bu süreçte koronavirüse yakalanan Muharrem İnce'nin tedavi altına alındığı bildirildi. Evinde tedavisi süren Muharrem İnce'nin sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Doktor kontrolünde olan Muharrem İnce'nin hastalığı ağır bir şekilde geçirmediği ama tedbiren evinde istirahate alındığı ve diğer insanlarla temas kurmayı tamamen sonlandırdığı açıklandı.

Muharrem İnce yeni partisinin kuruluşu için Ankara'da genel merkez hazırlıklarını yoğun şekilde sürdürüyordu. Ekibi ile beraber Ankara'da bir bina kiralayan Muharrem İnce, partinin genel merkezi olacak yapının tadilatı ile de yakından ilgileniyordu. Geçtiğimiz günlerde konuya dair bir açıklama yapan Muharrem İnce, “Nisan ayı içerisinde İçişleri Bakanlığı'na başvurumuzu yapıp partimizi resmen kuracağız. O başvurusu sırasında partimizin adını, logosunu, programını ve kurucular listesini parti meclisi salonumuzda yapacağımız toplantı ile kamuoyuna açıklayacağız.” demişti.

 
Yorumlar (0)