Pandemi Nedeni İle Kiralarını Alamayan Mehmet Ali Erbil: Allah'tan Bankaya 4 Küsür Milyon Lira Koymuşum!

Kaçış sendromu hastalığı ile mücadele etmeye devam eden Mehmet Ali Erbil koronavirüs salgını nedeni ile kiralarını almakta zorlandığını ve ekranlara geri döneceğini açıkladı. Çarkıfelek programı ile akıllara kazanan Erbil yaptığı esprilerle yine güldürdü...
Pandemi Nedeni İle Kiralarını Alamayan Mehmet Ali Erbil: Allah'tan Bankaya 4 Küsür Milyon Lira Koymuşum!

Türkiye'nin en çok kazanan oyuncuları arasında yer alan Mehmet Ali Erbil yakalandığı kaçış sendromu hastalığı sonrasında büyük kayıplar yaşamıştı. Hem ciddi sağlık sorunları yaşayan hem de iş kaybına uğrayan Mehmet Ali Erbil üstüne gelen koronavirüs salgını neden ile kiralarını almakta da zorlanınca televizyona geri dönmeye hazırlanıyor!

Mehmet Ali Erbil tedavi gördüğü hastalığı neden ile ölümün kıyısına kadar sürüklenirken geçirdiği ağır tedavi sonrasında yeniden yaşama dönmüş ve taburcu edilmişti. Yeniköy'de deniz kenarında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erbil 100 yıllık Yeniköy'lü olduğunu belirterek son dönemde gelen ekran tekliflerini duyurdu.

MEHMET ALİ ERBİL: KİRA GELİRLERİMİ ALMAKTA ZORLANIYORUM!

Çalıştığı dönemde elde ettiği kazancının büyük bir bölümünü emlak yatırımı ile değerlendiren Mehmet Ali Erbil pandemi nedeni ile kiralarını almakta zorlandığını belirterek geçim sıkıntısı yaşadığını söylemişti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erbil ekranlara dönmeyi çok istediğini belirterek kendisine gelen teklifleri değerlendirdiğini söyledi.

Kendisine gelen bir iki teklif olduğunu belirten Mehmet Ali Erbil kendisinin de ekranlara dönmeyi çok istediğini, özellikle de nostalji olarak Çarkıfelek programı ile dönüşün daha da anlamlı olacağını belirten Erbil "haftada iki gün program yapmayı düşünüyorum. Çarkıfelek ile dönüş yaparsak nostalji olması açısından daha da anlamlı olur, böylelikle bizimki gibi eğlence programları daha da cazip hale gelecektir" dedi.

Pandemi döneminde kira toplamakta büyük sıkıntılar yaşadığını belirten Erbil gazetecilere "Allah'tan bankaya 4 milyon küsür lira koymuşum" diyerek espri yaptı ve herkesi güldürdü. Erbil daha önce yapmış olduğu açıklamalarında da Nefise Karatay hakkında yaptığı konuşmasını ise boşbağazlık olarak değerlendirdi.