Papara Çöktü Mü, Neden İşlem Yapılamıyor? Papara Ne Zaman Düzelecek, Açıklama Yapıldı Mı?

Kullanıcılara para transferi imkanı tanıyan uygulama Papara için işlemlerin geciktiği şikayetleri yapılmaya başlandı. Papara çöktü mü? Papara uygulamasından para transferi yapılamıyor mu? Papara işlemleri hesaba neden yansımıyor? Papara ne zaman düzelecek? Papara açıklama yaptı mı?

Papara Çöktü Mü, Neden İşlem Yapılamıyor? Papara Ne Zaman Düzelecek, Açıklama Yapıldı Mı?
Türkiye'de oldukça yoğun kullanılan para transferi uygulamalarından olan Papara uygulamasının kullanıcılara işlem izni vermediğine dair şikayetler sosyal medyada yer almaya başladı. Kullanıcılar işlem yapmalarına rağmen işlemlerinin hesaplarına yansımadığını ve mağdur olduklarını ifade ediyorlar. Peki Papara çöktü mü? Papara ne zaman düzelecek?

PAPARA ÇÖKTÜ MÜ?

Papara hakkında son dönemlerde sıklaşan işlem yapma izinlerindeki sorunlar yeniden gündem oldu. Sosyal medyada Papara kullanıcıları sık bir şekilde işlem yapamadıklarına ve para transferlerini gerçekleştiremediklerine dair şikayetleri dile getiriyorlar. Papara da bir açıklama yaparak işlemlerde teknik bir aksaklık yaşandığını doğruladı. Bu konuda kullanıcı şikayetleri artmaya devam ederken sorunun ne zaman düzeleceğine dair de büyük bir merak yaşanmaya başlandı.

PAPARA NE AÇIKLAMA YAPTI, NEDEN ÇÖKTÜ?

Papara tarafından çöktü iddialarına sosyal medya üzerinden yanıt verildi. Papara açıklamasında bir süredir para yatırma ve çekme işlemlerinde teknik bir sorun yaşandığı doğrulandı. Papara teknik ekibinin yaşanan aksaklığı giderebilmek için yoğun bir şekilde çalışmaya başladıkları bildirildi. Ayrıca para yatırma işlemlerini doğru yapan kullanıcıların sistem sorunu düzeldiğinde işlemlerinin gerçekleşeceği ve tutarların ilgili hesaplara aktarılacağı açıklandı.PAPARA NE ZAMAN DÜZELECEK?

Papara tarafından yapılan açıklamada çalışmaların sürdüğü bildirilirken teknik aksaklığın yoğunluktan kaynaklandığı tahmin ediliyor. Yoğunluğa karşı ortaya çıkan teknik sorunun düzelmesi için çalışmalar sürüyor. Papara uygulamasında yaşanan sorunun 1-2 saat içerisinde düzeleceği ve kullanıcıların kısa bir süre içerisinde Papara uygulaması üzerinden para transferi işlemlerini sağlıklı bir şekilde yapmaya devam edecekleri belirtildi.

PAPARA NEDİR?

Papara uygulaması kullanıcılara banka hesabı kullanmadan par atransferi imkanı tanıyor. Bu şekilde kullanıcılar kolay bir biçimde para transferi gerçekleştirebiliyorlar. Kripto para alımların Papara uygulamasının sıkça kullandığı biliniyor.
Yorumlar (0)