Son Anket Sonuçları Yayımlandı! Türkiye'nin En Güvenilir İnsanları 2020 Listesi

Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi son anket sonuçlarını açıkladı. Açıklanan anket verilerine göre Türkiye'nin en çok güvenilen ismi belirlendi. Listede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan zirveyi o isme kaptırdı! İşte açıklanan anket sonuçları ile Türkiye'nin en güvenilir insanları 2020 listesi...

Son Anket Sonuçları Yayımlandı! Türkiye'nin En Güvenilir İnsanları 2020 Listesi

Türkiye'nin en güvenilir isimleri listesi açıklandı. Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçları yayımlandı. 

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR İNSANI OLDU! 

Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi tarafından 1500 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen araştırma aporuna göre Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yüzde 48 oy oranı ile Türkiye'nin en güvenilir insanı oldu. 

Ankete katılan kişilerden yüzde 48 oranında oy alan Bakan Koca bu sayede Türkiye'nin en güvenilir ismi seçilmiş oldu. 9 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen anket çalışmasında 81 il, 503 ilçe ve 87 seçim çevresinde yapılan çalışmada 1500 kişiye en çok güvendikleri isim soruldu. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yürütülen çalışmada birinci olarak en güvenilir isim seçilirken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise 47,8 oranında oy alarak listede ikinci oldu. 

CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI YÜKSELİŞTE

Listede 3. sırayı yüzde 43 oy oranı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu alırken 4. sırada ise 41.4 oranı ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş aldı. Bir önceki anket döneminde yüzde 25,5 oranında oy alan Mansur Yavaş'ın yaptığı sıçrama dikkat çekti. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise listede yüzde 38,7 oranı ile 5. sırada yer aldı. 

Emlak365.com