SON DAKİKA.. AK Parti'den Berat Albayrak'ın İstifasına İlişkin İlk Resmi Açıklama

Ak Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Berat Albayrak'ın Maliye Bakanlığı'ndan istifa ettiğine dair paylaşımına açıklamada bulundu.

SON DAKİKA.. AK Parti'den Berat Albayrak'ın İstifasına İlişkin İlk Resmi Açıklama

Ak Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Berat Albayrak'ın Maliye Bakanlığı'ndan istifa ettiğine dair paylaşımına açıklamada bulundu. Mehmet Muş konuşmasında "Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz." dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın resmi instagram hesabından yapılan istifa açıklamasına ilişkin AK Parti'den ilk açıklama geldi. AK PARTİ'DEN BERAT ALBAYRAK'IN İSTİFASINA İLK AÇIKLAMAAk Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş'un sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Hazine ve Maliye Bakanı olarak Berat Albayrak'ın çok zor bir görev üstlendiğini ifade eden Ak Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş Twitter hesabından şu paylaşımda bulundu. 

"Bakanımız Sayın Berat Albayrak çok zor bir süreçte görev üstlendi. Kendi ayakları üzerinde duran milli bir ekonomi için önemli adımlar attı. Özverili çalışmalarına bizzat şahidiz. Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz."emlak365.com


Yorumlar (0)