Son Dakika: Akbank mobil çöktü mü, internet şubesi neden girilmiyor, 15 Ağustos şu an hizmet veremiyoruz hatası çözümü nedir?

Akbank mobil şube uygulaması üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler yine sorun yaşamaya başladı. Akbank internet sitesi çöktü mü, mobil şube neden girilmiyor, mobil uygulama neden açılmıyor, 15 Ağustos 2022 Akbank internet ve mobil bankacılık ne zaman düzelecek?

Akbank mobil çöktü mü, neden girilmiyor, şu an hizmet veremiyoruz hatası çözümü nedir?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ve son dönemde yapmış olduğu emekli maaşı taşıma promosyon ödemesi ile rekor kıran Akbank mobil şubede yine sorunlar yaşanmaya başlandı. Akbank müşterileri sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları açıklamalar ile mobil şubeye girmek istediklerinde işlem yapamadıklarını belirtiyorlar. 

Akbank mobil şube uygulaması için şifresini yazarak girmeye çalışan kişiler cep telefonlarında "şu an size hizmet veremiyoruz daha sonra tekrar deneyin" ifadesi ile karşı karşıya kaldıklarını belirterek Akbank müşteri hizmetlerini aramaya başladılar. Söz konusu sorunun Türkiye geneli bir sorun olup olmadığı ya da neden kaynaklandığı konusunda ise Akbank tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. 

SON DAKİKA AKBANK ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

Akbank internet şubesini kullanmak isteyen kişiler hesaplarına girmek istediklerinde "şuan size hizmet veremiyoruz daha sonra tekrar deneyin" yazısı nedeni ile hesaplarına ulaşamadıklarını belirterek mobil şubede erişim sorunu yaşadıklarını dile getirdiler. 

Son Dakika: Akbank mobil çöktü mü, internet şubesi neden girilmiyor, 15 Ağustos şu an hizmet veremiyoruz hatası çözümü nedir?

Pek çok kişi hata mesajı nedeni ile işlem yapamadığını belirterek durumdan şikayetçi olurken konu hakkında Akbank tarafından henüz resmi bir açıklama yapmadı. Yapılan paylaşımlarda ayın 15'i olması nedeniyle maaşların yatırılmaya başlandığı, maaş günü olduğu için hesaplarda yoğunluk yaşandığı ve bu nedenle bir sorun yaşanabileceği belirtiliyor. 

AKBANK MOBİL BANKACILIK NE ZAMAN DÜZELECEK, NEDEN AÇILMIYOR, SORUN NASIL ÇÖZÜLÜR?

Hesaplarında ödemesi olan ya da altın, döviz ve hisse senedi işlemi yapacak olan kişiler sorunun çözümünü araştırmaya başlarken sistemde yaşanan yoğunluk nedeniyle aksamalar olabileceği belirtilerek yapılacak açıklamanın beklenmesi öneriliyor.