Son Dakika Deprem Haberi! Akdeniz'de Muğla Marmaris Açıklarında Arka Arkaya İki Deprem Meydana Geldi!

AFAD Deprem Dairesi tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında Akdeniz'de bu gece iki deprem meydana geldi. Orta şiddetli depremlerin Muğla ve çevre illerden de hissedildiği bildirildi. Depremler kaç şiddetinde oldu?

Son Dakika Deprem Haberi! Akdeniz'de Muğla Marmaris Açıklarında Arka Arkaya İki Deprem Meydana Geldi!
Akdeniz'de gece vakti deprem ile sallandı. Muğla'nın Marmaris açıklarında Akdeniz'de meydana gelen iki deprem bölgede deprem gerçeğini bir defa daha ortaya koydu.

AYNI BÖLGEDE ARKA ARKAYA İKİ DEPREM

AFAD Deprem Dairesi ve Kandilli Rasathanesi Ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından verilen bilgilere göre bu gece saat 01:50'da ve 02:03'te iki deprem gerçekleşti. 01:50'de meydana gelen depremin şiddetinin 4,6 olduğu ve 02:03'te gerçekleşen depremin şiddetinin ise 4,1 olduğu bildirildi.YUNANİSTAN DAHA ÇOK HİSSETTİ

Depremlerin Muğla Marmaris'ten 141 km ve 166 km açıkta meydana geldiği bildirildi. Yunanistan'ın hakimiyetinde bulunan adalara daha yakın olan depremin bu ülkeden daha fazla hissedildiği açıklandı.

Bölgede gerçekleşen depremler vatandaşlarda panik oluştururken büyük bir sarsıntı gerçekleşmemesi, depremin merkez üssünün açık deniz olması yaşanan endişenin çok sınırlı kalmasını sağladı.

Öte yandan sarsıntının sınırlı kalması nedeniyle herhangi bir can ve mal kaybı olmadığı bildirildi.

Emlak365.com
Yorumlar (0)