Son dakika: İbrahim Tatlıses trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl, öldü mü, yaralı mı, yanında kim vardı?

Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun süre sahnelerden uzak kalan ve ölümden dönen İbrahim Tatlıses Bodrum'da trafik kazası geçirdi. Araçta sıkışan İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu nasıl?

Son dakika: İbrahim Tatlıses trafik kazası geçirdi!

Türk müziğinin imparator lakaplı ünlü ismi İbrahim Tatlıses'ten üzücü bir haber daha geldi. Uğradığı silahlı saldırı sonucu ölümün ucundan dönen ve uzun süren tedavisinin ardından imkansızı başararak sahnelere geri dönen İbrahim Tatlıses bir kere daha sevenlerinin yüreklerini ağızlarına getirdi. 

İbrahim Tatlıses'in kızı ile beraber Bodrum'a gitmek üzere yola çıktığı aracı ile Yalıkavak yakınlarında trafik kazası geçirdiği açıklandı. Haber ajanslarının son dakika olarak geçtiği habere göre Bodrum Yalıkavak yolu üzerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yoldan çıkan araç içerisinde İbrahim Tatlıses ve kızı da yer alıyordu. 

İBRAHİM TATLISES SON DAKİKA TRAFİK KAZASI: SAĞLIK DURUMU NASIL, YARALANDI MI?

Yapılan son dakika açıklaması ile İbrahim Tatlıses ile kızı Elif Ada Tatlıses'in de içerisinde olduğu aracın trafik kazasına karıştığı duyuruldu. Kaza haberinin gelmesi ile olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken İbrahim Tatlıses'in araçta sıkıştığı ve çıkartılması için çalışmaların sürdüğü belirtildi. 

Son dakika: İbrahim Tatlıses trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl, öldü mü, yaralı mı, yanında kim vardı?

İbrahim Tatlıses ile kızının sağlık durumları hakkında henüz bir açıklama yapılmazken ekiplerin İbrahim Tatlıses'i sıkıştığı yerden çıkarmak için çalıştıkları belirtildi.

Son dakika: İbrahim Tatlıses trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl, öldü mü, yaralı mı, yanında kim vardı? - Resim : 2

Detaylar geldikçe haberimiz güncellenecektir...