SON DAKİKA: Sahibinden Com çöktü mü, neden girilmiyor, error code 14002 işlem yapılamadı hatası nedir?

Türkiye'nin en büyük online emlak ilanları sitesi arasında yer alan sahibinden com mobil uygulaması çöktü! Mobil uygulamaya girmeye çalışan kişiler işlem yapılamadı hatası alıyorlar. Error code 14002 hatası çözümü nedir?

SON DAKİKA: Sahibinden Com çöktü!

Sahibinden com mobil uygulaması üzerinden işlem yapmaya çalışanlar sabah saatlerinden itibaren hata mesajı ile karşı karşıya kalıyorlar. Türkiye'nin en büyük online emlak siteleri arasında yer alan Sahibinden sitesinde ilan vermek, verilen ilanları incelemek ve işlem yapmak isteyen kişiler hata iletisi nedeni le sorun yaşıyorlar. 

Mobil uygulama üzerinden Sahibinden Com sitesine ulaşmaya çalışan kişiler siteye girdikten sonra işlem yapmaya çalıştıkları esnada ekranda "işlem yapılamadı (Error Code 14002)" hatası ile karşı karşıya kalıyorlar. Sahibinden com çöktü mü, neden işlem yapılamıyor, error code 14002 nedir, nasıl çözülür?

SAHİBİNDEN COM ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN İŞLEM YAPILMIYOR?

Emlak ve ikinci el araç ilanları başta olmak üzere Türkiye'nin en büyük online ilan siteleri arasında yer alan Sahibinden Com sitesinde bu sabah başlayan erişim sorunu devam ediyor. Sitede yer alan ilanları görüntülemek, ilan vermek ve ilanlara teklif vermek isteyen kişiler sorguluma işlemlerinde "işlem yapılamadı" iletisi ile karşı karşıya kalıyorlar. 

SON DAKİKA: Sahibinden Com çöktü mü, neden girilmiyor, error code 14002 işlem yapılamadı hatası nedir?

Hata iletisi nedeni ile işlem yapamayan kişiler internetten sahibinden com çöktü mü, neden işlem yapılmıyor, işlem yapılamadı hatası nedir, error code 14002 hatası nedir, nasıl çözülür? sorularına yanıt aramaya başladı. Henüz Sahibinden Com tarafından konu hakkında resmi bir açıklama yapılmazken sitede yer alan sorunun Türkiye geneli bir sorun olup olmadığı da açıklanmadı. Ancak, pek çok kişinin hata mesajı nedeni ile işlem yapamadığı belirtiliyor.