Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak, Netflix'ten Açıklama Geldi mi?

12 gün içerisinde Netflix'te tüm zamanların en çok izlenen projesi olmayı başaran Squid Game ikinci sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak, Netflix'ten açıklama geldi mi?

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Netflix'te yayınlanan ve sadece 12 gün içerisinde tüm zamanların en çok izlenen Netflix projesi olmayı başaran Squid Game hayranları bir süredir 2. sezon için açıklama bekliyordu. İlk sezonda baş kahraman, ikinci kez yarışmaya katılmak için çabalıyordu. Bu da izleyicide 2. sezon için beklenti oluşturdu. Netflix'ten 2. sezonun ne zaman çıkacağına ilişkin beklenen açıklama geldi. Squid Game 2. sezon ne zaman çıkacak?

NETFLİX'TEN AÇIKLAMA GELDİ

Netflix'ten Squid Game'in 2. sezonuna ilişkin yapılan açıklamada  "Geçtiğimiz yıl yayınlanan "Squid Gamenin ilk sezonunu hayata geçirmek tam 12 yıl sürdü. Ancak Squid Game" sadece 12 günde tüm zamanların en popüler Netflix dizisi olmayı başardı. Squid Game"in senaristi, yönetmeni ve yapımcısı olarak, . dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sesleniyorum: Dizimizi izlediğiniz ve sevdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee'nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız. Yepyeni bir sezonda buluşmak üzere! Hwang Dong-hyuk "Squid Game"in Yönetmeni, Senaristi ve Baş Yapımcısı" ifadelerine yer verildi.

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak, Netflix'ten Açıklama Geldi mi?

YENİ SEZON İÇİN TARİH VERİLDİ Mİ?

Squid Game ikinci sezonu için Netflix net bir tarih vermedi. 2. sezon için net bir tarih verilmemiş olsa da yaz ayları bitmeden dizinini 2. sezonuyla hayranları ile buluşması bekleniyor.