TÜBİTAK Gebze ve Ankara Personel Alımı Başvuru İlanları Resmi Gazete'de Yayımlandı! Deneyim Şartı Yok

18 Temmuz 2022 tarihli Resmi Gazete ile TÜBİTAK personel alımı ilanı yayımlandı. Gebze ve Ankara bölgesi için bilimsel programlar uzman yardımcısı, uzmanı ve Avukat alımı için başvuru ekranı açıldı! TÜBİTAK iş başvurusu Temmuz 2022!

TÜBİTAK Gebze ve Ankara Personel Alımı Başvuru İlanları Resmi Gazete'de Yayımlandı!

Memur olmak istiyorum diyen kişilerin yakından takip ettikleri kurumlar arasında yer alan TÜBİTAK beklenen ilanları yayımladı. TÜBİTAK hem Ankara hem de Gebze için yayımladığı iş alanları ile Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı, Bilimsel Programlar Uzmanı ve Avukat kadrosu olmak üzere 3 meslek için iş başvurularını kabul etmeye başladı. 

Yüksek maaşı ve sağladığı yan haklar nedeni ile kamu kurumları içerisinde en çok başvuru alan kurumlar arasında ilk sıralarda yer alan TÜBİTAK iş ilanları ile yeni personel alımı yapacağı kadroları duyurmuş oldu. TÜBİTAK iş başvurusu kabul edilen 3 pozisyon için 2 şehirde toplam 70 personel alımı yapacağını ilan etti. Açılan pozisyonlara başvuru için TÜBİTAK iş başvuru sistemi olan resmi kariyer sitesi üzerinden yapılacak. 

TÜBİTAK İŞ İLANLARI TEMMUZ 2022! HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK?

TÜBİTAK insan kaynakları tarafından yayımlanan ilanlar ile personel alımı yapılacak olan kadrolar ilan edildi. Yayımlanan ilanlar kapsamında hem TÜBİTAK Ankara hem de TÜBİTAK Gebze bölgesinde personel istihdam edileceği ilan edildi. Personel alımları için başvurular kabul edilmeye bugün itibari ile başladı. 

TÜBİTAK Gebze ve Ankara Personel Alımı Başvuru İlanları Resmi Gazete'de Yayımlandı! Deneyim Şartı Yok

TÜBİTAK Gebze ve Ankara Personel Alımı Başvuru İlanları Resmi Gazete'de Yayımlandı! Deneyim Şartı Yok - Resim : 2

TÜBİTAK İlan Metnine PDF Formatında Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ... 

TUBİTAK PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun olan kişilere Bilimsel Programlar Uzman Yardımcılığı programı için iş deneyimi şartı aranmaksızın başvuru yapma imkanı sunan TÜBİTAK başvuruları internet sitesi üzerinden alıyor. 

TÜBİTAK iş başvurusu sistemi olan Kariyer TÜBİTAK GOV TR üzerinden hem ilanlar yayımlanmakta hem de iş başvurusu açık olan pozisyonlar için başvurular kabul edilmektedir. Aranılan kriterlere sahip olan adayların yapmış oldukları iş başvuruları değerlendirilmekte, uygun bulunan adayların iş başvuruları değerlendirilerek pozisyona göre yazılı ya da sözlü mülakat aşamaları için davet edilmektedir. Mülakatlarda başarılı olan adayların personel alımları yapılırken dolgun maaş ödemesinin yanı sıra yan sosyal haklarla maaşta iyileştirme yapılmaktadır. 

SONRAKİ HABER