Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mayıs 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom müşterileri son dönemde sıkça yer alan bedava internet kampanyalarını merak ediyorlar. Mayıs 2020 döneminde bu telekomünikasyon firmalarının sağladıkları bedava internet kampanyalarını araştırdık. İşte Turkcell, Vodafone, Türk Telekom tarafından sağlanan bedava internet kampanyaları.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mayıs 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

Koronavirüs salgını ve sokağa çıkma yasakları kapsamında vatandaşların internet kullanım oranları arttı. 

Bu süre boyunca kullandıkları GSM operatörlerinin sağladıkları bedava internet kampanyalarını araştıran vatandaşlar kullanabilecekleri fırsatlar olup olmadıklarını merak ediyorlar. Bizlerde Turkcell, Vodafone, Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet kampanyalarını araştırdık.

BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI MAYIS 2020 

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom tarafından sunulan ilk kampanya öğrenciler için. YÖK, GSM operatörleri ile yapmış olduğuı anlaşma kapsamında öğrencilere 6 GB internet hediye edecek. YÖK Dersleri Platformu’ndan yararlanan öğrencilere ‘6 GB Uzaktan Eğitime Destek Kotası’ adı altında sağlanacak 6 GB internet öğrenciler tarafından hatlarına tanımlandığında direkt olarak kullanılabilecek. 

Bu kampanyanın dışında ayrıca vatandaşlara 1 GB internet hediye edildi. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom tarafından sağlanacak 1 GB internet müjdesi ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından müjdelendi. Bu bedava internet uygulamasından faydalanmak için Turkcell, Vodafone, Türk Telekom hangi operatörü kullanıyorsanız onun mobil uygulaması üzerinden hattınıza tanımlayabilirsiniz. 

Bu kampanyaların dışında ayrıca her operatörün kendisine özgü bazı kampanyaları bulunuyor. Gerekli koşulların sağlanmasıyla sunulan bu internet kampanyalarını yine kullandoğınız GSM operatörünün mobil uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz.

Emlak365.com

Yorumlar (13)
Sedat 10 ay önce
Teşekkürler
Mutlu 10 ay önce
Teşekkürler
Zümeyra 10 ay önce
Vodafone yanimdadan internet ek paketelrden alabilirsiniz
Koray Zengin 10 ay önce
Ben Vodafone Kullanıyorum Nasıl Ögrenecegiz
BURAK 10 ay önce
Teşekkürler
Nur 10 ay önce
Teşekkür ederiz
Saim 10 ay önce
Evet türktelekon kullanıyorum adı hediye ise direk telefon hattıma tanımlansın niye şart koşuyorlar dakikası yoksa yükle ondan sonra diyor faturalı faturasız diyor, boş hikaye 1 GB versen ne olacak vermeden ne olacak diğer oparetorlerden de memnun değilim hepsi çok pahalı, asgari ücret ve emekli maaşına göre,
Aybüke yıldız 10 ay önce
Vodofone hattım nasıl int yapabilirim ben
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın