Türkiye Güne Mucize İle Uyandı! Doğanlar Apartmanı Enkazı Altından 65 Saat Sonra 3 Yaşındaki Elif Bebek Sağ Kurtarıldı

Türkiye yeni güne İzmir'den gelen mucize haberi ile uyandı. İzmir'de meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremin üzerinden 65 saat sonra Perinçek ailesinin son üyesi Elif bebek Doğanlar Apartmanı enkazı altından sağ olarak kurtarıldı. Detaylar haberimizde...

Türkiye Güne Mucize İle Uyandı! Doğanlar Apartmanı Enkazı Altından 65 Saat Sonra 3 Yaşındaki Elif Bebek Sağ Kurtarıldı

Bu sabah İzmir'den duyan herkesi göz yaşlarına boğan mucize haberi geldi. İzmir'de Cumartesi günü meydana gelen depremin üzerinden 65 saat sonra Doğanlar Apartmanı enkazı altından Elif bebek sağ salim kurtarıldı. 

ENKAZ ALANINDA GÖZ YAŞLARI SEL OLDU, ELİF BEBEK 65 SAAT SONRA SAĞ SALİM ENKAZDAN ÇIKARILDI! 

İzmir'de meydana gelen depremde yıkılan ve enkaz altında çok sayıda kişinin kalması nedeniyle depremin simgelerinden biri haline gelen Doğanlar Apartmanı enkazı yeni bir mucizeye ev sahipliği yaptı. Daha önce Perinçek ailesinden 1 anne ve 2 evladının canlı, 1 evladının ise cansız bedenine ulaşılan alandan bu sefer ailenin son üyesi 3 yaşındaki Elif bebek canlı olarak kurtarıldı. 

Olay yerinde bulunan CNN Türk Muhabiri  o anları anlatırken göz yaşlarına boğulurken "Ekiplerden biz bir alkış gördük. Enkazda hala 6 kişinin arama çalışmaları devam ediyor. Elif çıkartıldı, üç yaşındaki Elif'e sonunda ulaşıldı. Gerçekten burada büyük bir mutluluk olduğunu söyleyebiliriz. Ekiplerin birbirine sarıldığını görüyoruz. Herkes çok duygulu anlar yaşanıyor. Seher hanım üç çocuğuyla çıkarılmıştı. İlk günden bu yana yoğun bir çaba sarf ediliyordu. Anneanne ve dedesi buradaydı" diyerek yaşananları aktardı. 

Enkaz başında torunlarını bekleyen anneanne ve dede de göz yaşlarına boğulurken yaşananlara inanamadıklarını dile getirdi. Elif bebeğin 65 saat sonra sağ salim enkazdan çıkarılması enkaz altında hala yakınları olan kişileri de umutlandırdı. Ekiplerin enkazda ki arama çalışmaları devam ediyor. 

Emlak365.com