Twitter, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun İki Mesajını Kısıtladı! O Mesajlarda Ne Yazılmıştı?

Sosyal medya platformu Twitter tarafından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun iki paylaşımına engel getirildi.

Twitter, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun İki Mesajını Kısıtladı! O Mesajlarda Ne Yazılmıştı?

Sosyal medya platformu Twitter tarafından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun iki paylaşımına engel getirildi. Yayından kaldırılan paylaşımlar Boğaziçi Üniversitesi olaylarıyla alakalıydı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oldukça aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya platformu Twitter, Bakan Soylu'nun iki paylaşımına kısıtlama getirildi. Bakan Soylu'nun Boğaziçi Üniversitesi ile alakalı mesajları erişime kapatıldı.BAKAN SOYLU'NUN MESAJLARINA KISITLAMA!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter üzerinden LGBT ile alakalı mesajlar paylaşmıştı. Bu mesajların birisinde Bakan Soylu üniversite öğrencilerine seslenerek, “Hayatta hiç bir başarının altında imzası olmayan, bir ajansın elinde oyuncak olan, solcu bile olamayan kart siyasetçilerin tuzağına düşmeyin.” demişti.Bakan Soylu mesajın devamında ise, “Kabe-i Muazzama'ya hakaret eden LGBT sapkınlarına müsamaha göstermeli miyiz? Elbette hayır. Rektörlük binasını işgale kalkan LGBT sapkınlarına müsamaha göstermeli miyiz? Elbette hayır” ifadelerini kullanmıştı.

Öğrencilerden isteğini de ifade eden Süleyman Soylu, “Sizden beklentimiz, bilimsel başarıdır. Sizden beklentimiz, okul başarısıdır. Sizden beklentimiz, büyük ve güçlü Türkiye'ye hazırlanmanızdır.” dedi.

30 OCAK'TAKİ MESAJ DA ENGELLENMİŞTİ!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 30 Ocak tarihinde LGBT'liler ile alakalı bir mesaj daha paylaşmıştı. Twitter, Bakan Soylu'nun o mesajına da kısıtlama getirdi. Bakan Soylu o paylaşımda, “Boğaziçi Üniversitesi'nde Kabe-i Muazzama'ya yapılan saygısızlığı gerçekleştiren 4 LGBT sapkını gözaltına alındı!” demişti.Emlak365.com

Yorumlar (0)