Ünlü Dizi Oyuncusu Sahte İçkiden Hayatını Kaybetti! Ercan Yalçıntaş Kimdir?

Sahte içki Türkiye'de can almaya devam ediyor. Bursa'da yaşayan dizi oyuncusu Ercan Yalçıntaş sahte içki nedeniyle hayatını kaybetti. Ercan Yalçıntaş kimdir?

Sahte içki Türkiye'de can almaya devam ediyor. Bursa'da yaşayan dizi oyuncusu Ercan Yalçıntaş sahte içki nedeniyle hayatını kaybetti. Ercan Yalçıntaş kimdir?

Türkiye’de sahte içki tacirleri yüzünden vatandaşlar hayatlarını kaybetmeye devam ediyorlar. Sahte içkinin son kurbanı ise Bursa’da yaşayan dizi oyuncusu Ercan Yalçıntaş oldu.

SAHTE İÇKİ SONU OLDU!

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Sırameşeler Mahallesi’nde ikamet eden dizi oyuncusu Ercan Yalçıntaş evinde ölü olarak bulundu. Bir dönem Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi’nde (AMATEM) alkol tedavisi gören Ercan Yalçıntaş’ın ölümü de alkolden oldu.

Ercan Yalçıntaş son olaran dün öğle saatlerinde amcası tarafından görüldü. Akşam saatlerinden itibaren ulaşılamayan Ercan Yalçıntaş’ı ailesi büyük bir merakla aramaya başladı. Oğluna ne olduğunu öğrenmek isteyen annesi Ercan Yalçıntaş’ın evine geldi. İçeri giren anne oğlunun cansız bedeni ile karşılaştı.

Polis ekiplerine haber verilmesinin ardından emniyet güçleri eve gelerek araştırma yapmaya başladılar. Ercan Yalçıntaş’ın ölüm sebebi kısa sürede anlaşıldı. Ünlü oyuncunun sahte içki nedeniyle öldüğü belirlendi.

Ercan Yalçıntaş’ın cesedi Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Burada yapılacak olan otopsinin ardından ünlü oyuncunun cenazesi ailesine teslim edilecek. Polisin de olayla alakalı soruşturma başlattığı bildirildi.

ERCAN YALÇINTAŞ KİMDİR?

Türk dizilerinde rol alarak kendisini tanıtan Ercan Yalçıntaş, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro ve dizi oyunculuğu yapan Ercan Yalçıntaş Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamit, Eve Dönüş, Vatanım Sensin, Türkan gibi önemli dizilerde rol almıştır. Ayrıca çok sayıda tiyatro oyununda da yer alan Yalçıntaş sektörde başarılı bir isim olarak gösteriliyordu.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir