Ünlü Gazeteciden Flaş İddia! Berat Albayrak, Ali Babacan'ın Ekibiyle Temasta

Gazeteci Yazar Mustafa Balbay, Kanal 42 Televizyonu’nda yayınlanan Sümen Altı programına katıldı.

Ünlü Gazeteciden Flaş İddia! Berat Albayrak, Ali Babacan'ın Ekibiyle Temasta
Gazeteci Yazar Mustafa Balbay, Kanal 42 Televizyonu’nda yayınlanan Sümen Altı programına katıldı. Burada gündem ve siyaset konularına ilişkin açıklamalarda bulunan Balbay konuşmasında eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hakkında konuştu.

BERAT ALBAYRAK, ALİ BABACAN İLE TEMAS HALİNDE İDDİASI

Milli Gazete'de yer alan habere göre; Gazeteci Yazar Mustafa Balbay yapmış olduğu konuşmasında Berat Albayrak'ın, Ali Babacan'ın ekibi ile ilgili temasta olduğu iddialarını şu sözlerle dile getirdi. “Benim kulağıma gelen, benim duyduğum Berat Albayrak’ın Ali Babacan ekibiyle de bir temasının olduğu yönünde. Ankara’da konuşulan konu bu. Temas kimden geldi, kimden gitti çok da ayrıntısına hakim değilim ama böyle bir temasın olduğu yönünde bir şeyler konuşuluyor.”

Mustafa Balbay konuşmasının devamında ayrıca Berat Albayrak'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nedeniyle Ali Babacan ve ekibiyle birlikte siyaset yapmasının çok zor bir ihtimal olduğu üzerinde durdu.

Canlı yayındaki program kapsamında yapmış olduğu konuşmasının devamında ise Gazeteci Yazar Mustafa Balbay, "En güvendiğiniz, bambaşka bir yerde olabilir. İki yıl öncesine kadar Erdoğan’dan sonra en güçlü isim kim deselerdi, Berat Albayrak denilirdi” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)