Antalya'da Sokak Ortasında Kadına Şiddet! Yere Yatırdığı Kadını Dakikalarca Dövdü!

Kadınlara yönelik şiddet olaylarının son dönemlerde oldukça artmasına büyük bir tepki oluşurken bu şiddet görüntüleri sona ermiyor. Son olarak Antalya'da çekildiği iddia edilen ve bir kadına şiddet uygulanan görüntüler sosyal medyanın en çok konuşulan konusu haline geldi.

Antalya'da Sokak Ortasında Kadına Şiddet! Yere Yatırdığı Kadını Dakikalarca Dövdü!
Türkiye'de son yılların en önemli sosyal problemlerinden birisi olarak gösterilen kadına yönelik şiddete dair yeni bir görüntü daha sosyal medyanın gündemine düştü.

YİNE SOKAK ORTASINDA KADINA ŞİDDET!

Antalya'da çekildiği iddia edilen görüntüde bir kadının bir erkek tarafından sokak ortasında yere yatırılıp dövüldüğü yer alıyor. Çevredeki bir vatandaşın uyarılarına bile kulak asmayan ismi şu anda belli olmayan şahıs üzerine bastığı kadını dövmeyi sürdürüyor.

VATANDAŞLAR ŞİDDET UYGULAYAN ŞAHSIN BULUNMASINI İSTİYORLAR

Oldukça büyük bir tepki ile karşılanan kadına şiddet görüntülerinin yer aldığı videoda şahsın bir süre sonra kendiliğinden şiddet olayını sona erdirerek uzaklaştığı görülüyor. Hem çevreden yalnızca bir kişinin yardım etmeye gelmesi hem de sokak ortasında bu yönde bir şiddet uygulanması büyük bir tepkiyle karşılandı. Vatandaşlar videoda şiddet uygulayan şahsın emniyet ekiplerince bulunup hakkında adli işlem yapılmasını istendi. Edinilen bilgilere göre olaya dair soruşturma başlatıldı.

Sokak ortasında bir kadın dövülürken çevreden önemli bir müdahale gelmemesi de vatandaşların tepkisine neden oldu. Vatandaşlar o sırada çevrede bulunanları duyarsız olmakla suçladılar. Olaya ve sonrasına dair tepki gösteren vatandaşlar sosyal medya üzerinden itirazlarını ortaya koydular.

Öte yandan videonun ne zaman çekildiğine dair oluşan merak da giderildi. Şiddet görüntülerinin olduğu videonun 16 Mart'ta çekildiği bildirildi.

Emlak365.com
Yorumlar (0)