Günlük 26 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi! QNB Finansbank Ve Halkbank'tan Paraya Sıkışana Nakit Desteği!

İhtiyaç kredisi çekmek için kredi maliyetleri araştırılmaya devam ediliyor. Günde 26 TL taksitle QNB Finansbank ve Halkbank'tan 20 Bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor. İşte cazip kredi imkanı...

Finans 11.05.2022 - 21:10 11.05.2022 - 21:10 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sıkışıklığı karşısında çaresiz kalan vatandaşlar ek kaynak arayışı içerisinde bulunuyorlar. Yüksek enflasyoından dolayı gelirleri ile giderleri tutmayan vatandaşların bütçeleri aylardır açık veriyor. Bu açıkların birikmesi ile de bütçelerin toparlanma ihtimali her geçen ay çok daha zor bir hale geliyor. Bundan dolayı ek kaynak bularak bütçelerin toparlanması tercih ediliyor. Bunun için de ihtiyaç kredileri çok büyük bir görev görüyorlar.

İHTİYAÇ KREDİSİNDE DÜŞÜK MALİYET ARAYIŞI

İhtiyaç kredisi çekmek için bankaların kredi maliyetlerini araştıranlar kendilerine bu imkanı sunan bankaların kredi kampanyalarını oldukça ayrıntılı şekilde inceliyorlar. Ancak son dönemlerde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bankaların büyük çoğunluğunda yüksek maliyetlerle karşılaşıyorlar. Zor durumda kaldıkları için ihtiyaç kredisi çekmeye karar veren vatandaşlar bir de yüksek kredi maliyetleri altında ezilmek istemiyorlar. 

HALKBANK VE QNB FİNANSBANK'TAN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİLERİ

Bankaların kredi maliyetlerini araştıranların karşılarına son günlerde iki banka çıkıyor. Halkbank ve QNB Finansbank tarafından müşterilere düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. Bu imkanı değerlendirenler finansal sorunlarına geçici olarak da olsa çözüm bulabiliyorlar. Hem Halkbank hem de QNB Finansbank tarafından müşterilere aylık yüzde 1,79 faizle ihtiyaç kredisi kullandırılıyor. Bu kredi faiz oranı ile diğer bankaların kredi faiz oranları karşılaştırıldığında oldukça cazip bir maliyet avantajı ortaya çıkıyor. 

36 AYA KADAR VADE İLE KREDİ KULLANDIRIMI

İhtiyça kredisi çekmeye karar verenler kendilerine sunulacak vade imkanlarını da araştırıyorlar. Finansal destek alabilecekleri ihtiyaç kredilerini çeken müşterilere bankalar 36 aya kadar vade imkanı sunuyorlar. Ancak burada 50 Bin TL limiti uygulanıyor. 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vade ile kullandırılırken bu limitin üzerindeki ihtiyaç kredileri en fazla 24 ay vadeli olabiliyor.

QNB FİNANSBANK GÜNLÜK 26 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR?

finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama-2

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli kredi hesaplamasına göre 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya aylık 803 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin günlük taksit hesaplaması ise 26 TL'ye karşılık geliyor.

HALKBANK GÜNLÜK 26 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR?

halkbank ihtiyaç kredisi hesaplama-8

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi uyguluyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya 803 TL aylık kredi taksiti ödüyorlar. Günlük kredi taksiti ise 26 TL'ye denk geliyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@