Günlük 36 TL'ye 20 Bin TL Ödeyen ING Bank, Alışveriş İhtiyaçlarınızı Karşılayacağını Duyurdu!

ING Bank’tan müjdeli haber geldi. Banka, 3 ay ödeme ertelemeli yeni hizmetinin ayrıntılarını paylaştı. İşte ING Bank’ın yeni alışveriş kredisi hizmetine ilişkin ayrıntılar…

Finans 27.04.2022 - 13:28 27.04.2022 - 13:31 Duygu Dilan Duman

Gündelik hayatın ekonomi piyasalarında gözlenen gelişmeler ve diğer faktörler çerçevesinde giderek pahalılaşması, ING Bank’ı harekete geçirdi. Banka, artan ürün fiyatlarına karşın alışveriş desteğine ihtiyacı olan vatandaşlara, 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. Söz konusu yeni kampanyanın ayrıntıları kamuoyu ile paylaşıldı.

ING Bank Alışveriş Kredisi 2022

Türkiye’nin gelişim hızı yüksek olan özel bankalarından biri olarak hizmet veren ING Bank, yeni yıla girilmesi ile birlikte geliştirmiş olduğu onlarca kredi kampanyasına bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Banka, artan ürün fiyatlarına karşın hem mevcut müşterilerine hem de yeni müşterilerine 36 ay vadeli, 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıkladı.

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan alışveriş kredisi kampanyasının faiz oranlarının, bankanın yeni müşterisine ve mevcut müşterisine göre değişiklik gösterdiği bilgisi kaydedildi. Buna göre banka yeni müşterilerine yüzde 1,54’ten, mevcut müşterilerine ise yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları karşılığında kredi hizmeti sunacağını açıkladı.

ING Bank Alışveriş Kredisi Kampanyası Örnek Hesaplama Tablosu

İNG-Bank-bayram-alışverişlerine-150-TL-bonus-kampanyası-başlattı

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan 3 ay ödeme ertelemeli alışveriş kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosu yayınlandı. Buna göre 36 ay vade ve yüzde 1,94 faiz oranı verileri karşılığında bankadan 20 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 1.097,12 TL olarak hesaplandı.

ING Bank Alışveriş Kredisi Başvurusu 2022

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan 3 ay ödeme ertelemeli alışveriş kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen yeni müşterilerin, bankanın mobil uygulaması ya da internet bankacılığı kanalı aracılığı ile ING’li olmaları ve açılan ekrandan kredi başvurusu yapmaları gerekmektedir.

ING Bank’ın ilgili kredi hizmetinden yararlanmak isteyen mevcut müşteriler ise banka şubeleri, mobil uygulama veya internet bankacılığı kanalı aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilmektelerdir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@