Günün İcradan Satılık Daire Listesi! İzmir, Konya, Ankara, Uşak, Kayseri, İstanbul

İcra kapsamında satışı yapılacak olan konutlardan almak isteyenler için son yayımlanan duyuruları ve konut satışı yapılacak olan şehirleri listeledik.

Emlak Haberleri 10.11.2021 - 14:07 10.11.2021 - 14:08 Mustafa KARAGÖZ

Ev almak isteyenler için seçeneklerden birisi olan icradan satılık ev duyuruları sürekli güncelleniyor. 

Kurumlar günlük duyurular yayımlıyorlar. Bunun yanında ihale süreci dolanlar ise yayımdan kaldırılıyor. Emlak365.com olarak bizlerde düzenli olarak bu ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza yeni günde yayımlanan duyuruları derledik. 

EV ALMAK İSTEYENLERE İCRADAN SATILIK KONUTLAR

İcradan konut almak isteyenler için son yayımlanan ilanlarda çeşitli iller bulunuyor. Türkiye'nin en büyük üç kenti olan Ankara, İstanbul, İzmir için yeni duyurular kamuoyu ile paylaşılırken bu illerin yanında Kayseri, Konya, Uşak, Çorum gibi şehirlerde de icradan konut satışı olacağı aktarıldı. 

Yeni duyuruları takip etmek isteyenler için ise güncel tablo ile birlikte satışı yapılacak olan konutların kısa özellikleri de paylaşıldı. İşte yeni yayımlanan icradan konut satış duyuruları. 

icradan satılık konutlar 210 kasım 2021icradan satılık konutlar 10 kasım 2021

Yukarıda yer alan ilanlardan ev almak isteyenler ihaleye katılacaklar. İhale kapsamında kendi tekliflerini sunacak olan istekliler daha sonra ihalenin tamamlanmasını bekleyecekler. İhale süreci sonunda ise en yüksek teklifi veren icralık daireyi almaya hak kazanır. Satış işlemleri ihaleyi düzenleyen kurum ile tamamlanır. 

İCRADAN KONUT ALACAKLAR İÇİN E-İHALE SİSTEMİ

İcra kapsamında satışı yapılacak konutlar için yayımlanan duyuruların tamamında e-ihale başvuru işlemlerine dair açıklamalar yer alır. Kurumlar için ortak olan başvuru açıklamasında "Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir." bilgisi yer aldı. İhaleye katılacaklar UYAP sistemi ile süreci yönetebilecekler. 

TÜM İLANLARI İNCELEMEK İSTEYENLER

İcradan satılık tüm konutları incelemek isteyenler için Basın İlan Kurumu tüm listeyi bir arada tutuyor. İcralık konutlar bu site üzerinden takip edilebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@