Hadise ve Kaan Yıldırım Evleniyor! Kiracıya Evi Boşaltın Oğlum Taşınacak Mesajı

Hadise ve Kaan Yıldırım'ın evlilik hazırlıklarında olduğu iddia edildi. Bu evlilik için Kaan Yıldırım'ın annesinin ise kiracılarına haber gönderdiği, evi boşaltmalarını istediği öne sürüldü.

Hadise ve Kaan Yıldırım Evleniyor! Kiracıya Evi Boşaltın Oğlum Taşınacak Mesajı

Bir süredir birlikte olan Hadise ve Kaan Yıldırım evliliğe hazırlanıyorlar. İki ismin evleneceğini duyan anne Seyhan Hanım ise çiftin yeni evleri için çalışmalara başladı. anne Seyhan Hanımın evlilik haberini duyar duymaz Beykoz Konakları'ndaki evindeki kiracısını arayarak evi boşaltmasını istedi.

EVİ BOŞALTIN OĞLUM TAŞINACAK

Ünlüler dünyasının en flaş isimlerinden birisi olan Hadise, uzun süredir oyuncu Kaan Yıldırım ile bir aşk içerisinde. Televizyon programlarında sıkça yer alan ve son olarak dijital bir programda yarışma jurisi olan Hadise, sevigisi Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturacak. İki ünlü ismin evlenmeye karar verdikleri dilden dile konuşulurken bu haberin hemen ardından çiftin taşınacakları eve dair iddia geldi.

Bu iddialara ilişkin ise Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ bir yazı kaleme yazı aldı. Üstündağ yazısında iki ismin evlilik kararına ve ikilinin kalacakları eve ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Beykoz Konakları'ndaki eve bayılan Hadise'nin kararından sonra anne Seyhan Yıldırım hemen harekete geçerek, evdeki kiracıya kontratın artık yenilenmeyeceğini bildirmiş. Kiracıyla konuşan Seyhan Hanım, oğlunun evleneceğini söyleyerek, kiracının kontrat süresi bittikten sonra evi boşaltmasını rica etmiş."

Hadise'nin evlilikten önce kaldıkları Ulus'ta ki evi çok sevdiği ve burada kalmak istediği de yazıda yer aldı. Ancak Hadise'nin Beykoz'da ki evi ve bahçesini gördükten sonra fikrinin değiştiği iddia edildi. Evi çok seven Hadise'nin bu tavrından sonra da Seyhan Yıldırım'ın kiracısıyla konuştuğu ifade edildi.