Hafta Başında Duyuruldu! Sigaraya Zam Geldi, Zamlı Yeni Fiyat Listesi 4 Ekim

Türkiye Tekel Bayiler Başkanı Özgür Aybaş yapmış olduğu bir açıklama ile Ekim 2021 sigara zammını açıkladı. İşte yeni zamlı fiyatlar.

Gündem 04.10.2021 - 09:02 04.10.2021 - 09:02 Mustafa KARAGÖZ

Sigara fiyatlarına yeni hafta başında zam geldiği duyuruldu. Sigara fiyatları hafta başından itibaren zamlı fiyatlarla satılacak olup yeni fiyat tarifesi resmi olarak açıklandı. Zam tutarlarına ve hangi sigaranın kaç TL olacağına dair kapsamlı bilgi Türkiye Tekel Bayiler Başkanı Özgür Aybaş'dan geldi. 

4 EKİM 2021 SİGARA FİYATLARINA ZAM

Türkiye Tekel Bayiler Başkanı Özgür Aybaş kişisel sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir açıklama ile zam tutarlarını açıkladı. Aybaş paylaşımında Philip Morris grubunda yer alan sigaralara 1 TL zam yapıldığını duyurdu.

Eski fiyat tarifesine bakıldığında Philip Morris grubunun ürettiği sigarlar genellikle 17 TL ve 18 TL bandından satılıyordu. Yeni zammın açıklanmasıyla bu rakamlara 1 TL eklendi. Bundan sonraki süreçte 17 TL olan sigaralar 18 TL'ye yükseldi, 18 TL'lik sigaralar ise pazartesi gününden itibaren 19 TL'ye satılacaklar. 

sigara zammı

İlan edilen zamlı fiyat tablosu yukarıda ki gibi olup zamlı fiyatların 4 Ekim Pazartesi gününden itibaren uygulanacak. Diğer üretim grubunda yer alan sigaralarazam gelip gelmeyeceğine dair ise henüz bir açıklama gelmedi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@