Hakan Altun Babası Adına Siirt'te Okul Yaptırdı!

Ünlü şarkıcı Hakan Altun örnek bir davranışa imza atarak babası Hasan Altun adına Siirt'te okul inşa ettirdi.

EMLAK MAGAZİN 24.09.2019 - 11:40 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Ünlü şarkıcı Hakan Altun örnek bir davranışa imza atarak babası Hasan Altun adına Siirt'te okul inşa ettirdi. Açılışı yapılan okul hakkında konuşan Hakan Altun örnek davranışı ile takdir topladı. Detaylar haberimizde!

Sevilen şarkıların romantik sesi Hakan Altun örnek bir davranışa imza attı. Babası adına okul yaptıran Hakan Altun'a sanatçı arkadaşları da bu mutlu gününde eşlik etti. Babası Hasan Altun Adına Okul Yaptırdı! Kendisi de Siirtli olan Hakan Altun vefat eden babası Hasan Altun için memleketinde okul inşa ettirerek örnek bir davranışa imza attı. Babası eski bir futbolcu olan ve Siirt'te futbolcu Arap Hasan lakabı ile tanınan Hasan Altun adına okul açan Hakan Altun'a açılışta pek çok arkadaşı da eşlik etti. 

Okul için düzenlenen açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Hakan Altun böyle bir konu ile gündeme gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek  'Rahmetli babamın isminin Siirt’te yaşayacağı için çok mutluyum. Bu güzel okuldan Türkiye Cumhuriyeti’ne hayırlı evlatlar, mühendisler, profesörler yetişmesini umuyorum" diyerek temennilerde bulundu. Açılış töreninde arkadaşını yalnız bırakmayan ünlü oyuncu Zafer Algöz'de sosyal medya hesabı üzerinden açılış törenine ait fotoğrafları paylaşarak "Değerli arkadaşım Hakan Altun'u yürekten kutluyorum. Rahmetli babası Hasan Altun adına Siirt’te çok güzel bir okul yaptırdı.. Bize de Siirt'e gidip bu güzel açılışa tanık olmak düştü..." diyerek duygularını dile getirdi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@