Hakim Ebru Gündeş'ten Kandilli'de Ki Yalısının Anahtarını İstedi!

Kaçak yalı davası uzun süredir devam eden Ebru Gündeş bu davadan beraat etmişti. Davayı yürüten hakim Ebru Gündeş'ten yalının anahtarını istedi!

EMLAK MAGAZİN 19.03.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:16

Kaçak yalı davası uzun süredir devam eden Ebru Gündeş bu davadan beraat etmişti. Davayı yürüten hakim Ebru Gündeş'ten yalının anahtarını istedi!

Eşi Rıza Sarraf'ın Amerika'da tutuklanması ile zor günler geçiren Ebru Gündeş Türkiye'de ise yalısında yaptığı tadilat nedeni ile sorunlar yaşamıştı. Geride bıraktığımız günlerde davada karar çıkmış, Ebru Gündeş beraat ederken yalıda tadilatı yapan mimar hakkında ise tutuklama kararı çıkmıştı. Mahkeme Köşkte Keşif Yapılmasını İstedi, Anahtar Talep Etti! Yapılan yeni duruşmada ise davaya bakan hakim söz konusu köşkte keşif yapılması için köşkün anahtarını talep etti. Köşkün anahtarı için Amerika'da bulunan Rıza Sarraf için yetkili makamlara yazı iletilirken yazının sonucu beklenirken resmi nikahlı eşi olan Ebru Gündeş'ten keşfin yapılabilmesi için köşkün anahtarının talep edilmesine karar verildi. Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yazı yazılarak konu hakkında bilgilendirme yapılırken köşkün anahtarının teslim edilmemesi durumunda çilingir tarafından açılarak 4 kişilik ekip tarafından keşif yapılmasına olanak sağlanması istendi. Ebru Gündeş'in Yalısı Nerede?Ebru Gündeş'in yalısı olarak ünlenen ve eşi Rezza Zarrab tarafından kendisine hediye edilen yalı İstanbul Kandilli'de yer alıyor. Denize sıfır konumda yer alan tarihi yalı arasında çiftin iki bina arasında kaçak asansör yapması o dönemde basına yansımış ve büyük tepki çekmişti. Daha sonra çıkarılan imar affı ile bu sorundan kurtulacağını düşünen Ebru Gündeş imar affından boğaz öngörümünün çıkarılması ile yine büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Haber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@