Halk Ana Haber'de İrfan Değirmenci Neden Yok, Halk TV'den Ayrıldı Mı, Niye Ana Haber Bültenini Sunmuyor?

Halk TV Ana Haber Bülteni'ni neden İrfan Değirmenci sunmuyor? İrfan Değirmenci Halk TV'den ayrıldı mı? Neden ana haber bülteninde İrfan Değirmenci yok? İşte Halk TV'de İrfan Değirmenci gerçekleri...

Halk Ana Haber'de İrfan Değirmenci Neden Yok, Halk TV'den Ayrıldı Mı, Niye Ana Haber Bültenini Sunmuyor?

Halk TV'nin Ana Haber Bülteni oldukça uzun bir zamandır gazeteci irfan Değirmenci tarafından sunuluyor. İrfan Değirmenci'ye gözleri aşina olan Halk TV izleyicileri ana haber bülteninde kendisini göremeyince bunun nedenlerini merak etmeye başladılar. İrfan Değirmenci neden Halk TV Ana Haber Bülteni'ni sunmuyor? İrfan Değirmenci Halk TV'den ayrıldı mı? Halk TV ile İrfan Değirmenci arasında anlaşmazlık mı çıktı? İrfan Değirmenci başka kanala mı geçti? İşte merak edilen soruların cevapları...

İRFAN DEĞİRMENCİ NEDEN YOK, NİYE ANA HABER BÜLTENİNİ SUNMUYOR?

Başarılı gazeteci İrfan Değirmenci'nin Halk TV'de olmadığını gören izleyiciler bunun gerekçesini merak etmeye başladıolar. Bu konuda internet aramaları yapan izleyiciler İrfan Değirmenci meselesine dair doğru yanıtları sorguluyorlar. Halk TV ile arasında bir sorun olup olmadığı merak konusu edilirken konuya dair ayrıntılar çok geçmeden ortaya çıktı.

İrfan Değirmenci ile Halk TV arasında herhangi bir anlaşmamazlık veya sorun bulunmuyor. Ancak İrfan Değirmenci yıllık iznini kullandeığı için Halk TV Ana Haber Bülteni'ni sunmuyor. Yerine bir başka sunucu görev yaparken İrfan Değirmenci bu durumu sosyal medya üzerinden açıkladı.

irfan deüğirmenci

Sosyal medya hesabından açıklama yapan İrfan Değirmenci, "Yıllık iznimi kullanacağım. Enerji topladıktan sonra yine kısa süre içerisinde Halk Ana Haber'e geri döneceğim." dedi. İrfan Değirmenci'nin bu açıklaması ile merak edilen konu tüm çıplaklığıyla açığa çıkmış oldu. İrfan Değirmenci'nin Ağustos ayında yeniden Halk TV Ana Haber Bülteni'ni sunması bekleniyor.

İRFAN DEĞİRMENCİ KİMDİR?

1977'de Ankara'da doğmuştur. Ortaokul ve lise eğitimini TED Ankara Koleji'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'Nde almıştır. 1996 yılında Ostim TV ile mesleğe adım atmıştır. Siyaset Meydanı'na katıldığı bir programda yaptığı konuşma ile Ali Kırca'nın dikkatini çekmiş ve stajyer olarak ATV'de çalışmaya başlamıştır. 1999 tarihinde Ali Kırca'nın ekibinde bulunmuştur. 2001 yılında Star TV'ye, 2003 ylında CNN Türk'e ve 2005 yılında da Kanal D'ye geçmiştir. 2007 yılında FOX TV'de İrfan Değirmenci ile Çalar Saat programını sunmuştur. Ardından 210 - 2017 yılları arasında Kanal D'de her sabah haber programı yapmıştır. Şu anda İrfan Değirmenci Halk TV'de Halk Ana Haber Bülteni'nin sunucusudur.

Emlak365.com