Halk Bankası Duyurdu: İhtiyaçlarınızı Günlük 6 TL'ye Karşılayabileceksiniz!

Nakde olan sıkışıklığını çözüme kavuşturmak isteyen emekliler için yeni bir ihtiyaç kredisi hizmeti geliştirdiğini açıklayan Halk Bankası, ilgili hizmetinin ayrıntılarını paylaştı...

Finans 26.04.2022 - 16:24 26.04.2022 - 16:28 Duygu Dilan Duman

Döviz kurlarında gözlenen ani yükselişlerden sonra zamlanan gündelik hayat şartları karşısında ezilmeye başlayan ve nakit sıkışıklıkları büyük bir probleme dönüşmeden çözüme kavuşturmak isteyen emekli vatandaşlara, kamu bankasından müjdeli haber geldi. Halk Bankası, uygun faizli düşük tutarlı emekli mini ihtiyaç kredisi hizmetinin ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Halk Bankası’ndan Emeklilere Mini İhtiyaç Kredisi Hizmeti!

Kamu bankalarından biri olarak hizmet veren ve özellikle emekli vatandaşlar için geliştirdiği kampanyalar ile dikkat çeken Halk Bankası, yeni dönemde çeşitli faktörlere bağlı olarak giderek pahalılaşan hayat şartlarına karşı önlem almak isteyen emekliler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu.

Halk Bankası tarafından geliştirilmiş olan emekli mini ihtiyaç kredisi hizmetinin ayrıntıları, bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile paylaşıldı. Buna göre banka emekli maaşı hesabı kurum bünyesinde bulunan tüm emekli müşterilerine, 5 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. Geliştirmiş olduğu Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi hizmetinden farklı bir başlık altında sunulan bu hizmetin azami vade sayısı 36 ay ve aylık faiz oranı yüzde 1,58 olarak belirlendi.

Halk Bankası Emekli Mini İhtiyaç Kredisi Taksit Ödemesi Tutarı

Banka-müşterisi-olmayanlar-için-de-geçerli!-Halkbank'tan-392-TL-taksitle-10-bin-lira-hızlı-kredi-anında-ATM'den-çekin

Halk Bankası tarafından geliştirilmiş olan emekli mini ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosu yayınlandı. Buna göre banka 36 ay vade ve yüzde 1,58 faiz oranı karşılığında 5 bin TL tutarında nakit hizmeti almak isteyen emekli müşterilerinin ödeyecekleri aylık taksit tutarını, 192,90 TL olarak hesapladı. Banka, ilgili hizmeti karşılığında bir kereliğe mahsus olmak üzere 26,25 TL tutarında tahsis ücreti alacağını da bildirdi.

Halk Bankası Emekli Mini İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Kanalları

Halk Bankası emekli mini ihtiyaç kredisi kampanyasından nakit desteği almak isteyen vatandaşların başvurularını, banka şubeleri, internet bankacılığı ve mobil uygulama aracılığı ile kabul etmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@