Halk Bankası Üçü Bir Arada Kampanyayı Duyurdu! Halkbank Ev, Araba, Arsa Sadece 276 Bin TL Taksitle Satışta

Halkbank gayrimenkul satış ilanları ve Halk Bankası satılık araçlar güncellendi. Halkbank 2. el araç satış listesi ile beraber ev, araba ve arsa almak isteyenlerin ödeyeceği rakam düştü!

Emlak Haberleri 21.10.2021 - 10:16 21.10.2021 - 10:17 Gülcan Özer

Bankalardan satılık gayrimenkul ilanları ve satılık 2. el araba ilanları peş peşe güncellenmeye devam ediyor. Bankalardan satılık hacizli araçlar ile konut, arsa ve dükkan ilanları piyasa fiyatının yarısının bile altına satılan satışlar ile dikkat çekiyor. 

Piyasada özellikle de 2. el araç fiyatlarının rekor fiyatlara yükselmesinin ardından eskiden hacizli araçlar için "ahlı mal" yaklaşımı ile uzak durma kararı alan vatandaşlar ucuz fiyatların sunulması ile mecburen bu ilanlara yöneliyor. Yine konut fiyatlarındaki yükseliş nedeni ile ev sahibi olmak imkansız hale gelirken vatandaş icradan satılık ucuz evler için arayışta bulunuyor. 

HALKBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: 18.500 TL'YE 269 M2 MÜSTAKİL EV SATILIYOR!

Halkbankası satılık müstakil ev ilanları, apartman dairesi ve konut ilanları bölümünde fiyatı en düşük olan satış ilanı 18 bin 500 TL olarak dikkat çekti. Yayımlanan ilanda Kars Sarıkamış sınırları içerisinde yer alan 269 m2 büyüklüğe sahip olan bahçeli müstakil ev için belirlenen satış fiyatı ise 18 bin 500 TL olarak belirlendi.

halkbank-konut-satış-ilanları-21-ekim

HALK BANKASI SATILIK ARSA VE TARLA İLANLARI: 123 M2 ARSA 27 BİN LİRA FİYATLA SATIŞTA

Son dönemde fiyatları katlanarak artan ve bu nedenle yeniden en çok tercih edilen yatırım araçları arasına tekrar geri dönüş yapan arsalar için bankalarda yeni ilanlar yayımladı. Halkank satılık arsa ilanı ile müşterilerine yatırımlık kelepir arsa fırsatları sunarken bunlardan biri de Ağrı Merkez'de yer alan 123 m2 büyüklüğe sahip olan arsa için belirlenen 27 bin liralık satış fiyatı oldu. 

halkbank-satılk-arsa

BANKALARDAN SATILIK ARAÇLAR: HALKBANK 2. EL ARAÇ SATIŞ LİSTESİ YAYIMLANDI

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ikinci el araç satış ilanları için beklenen listeyi güncelledi. Listede en düşük araç satış fiyatı 231 bin 250 TL olarak belirlenen satış fiyatı ile 2014 model Nissan araç oldu. 

halkbank-2-el-araç-satış-ilanları

HALKBANK SATILIK GAYRİMENKUL VE İKİNCİ EL ARAÇ İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR, NEREDEN BAŞVURU YAPILIR?

Halkbank'tan satılık araçlar ve gayrimenkuller için ilanlar bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup bu ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

İlan ana sayfasında yer alan şehir, arsa, tarla, konut, işyeri ve fiyat gibi kriterleri değiştirerek kendinize en uygun fiyatı belirleyebilirsiniz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@