Halk GYO Bizimtepe Aydos Konut Projesinde Kreş ve Market Üniteleri Açık Artırma İle Satışta!

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Halk GYO 2018 senesi itibari ile yaşamın başladığı Bizimtepe Aydos konut projesi kapsamında üretilen ticari ünitelerin satışa çıkarıldığını duyurdu. Proje içerisinde yer alan market ve kreş üniteleri açık artırma yöntemi ile satılacak!

Halk GYO Bizimtepe Aydos Konut Projesinde Kreş ve Market Üniteleri Açık Artırma İle Satışta!

Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile hayata geçirilen ve 2018 yılından bu yana yaşamın sürdüğü Bizimtepe Aydos konut projesi için beklenen haber geldi. Yatırımcıların yakından takip etmiş olduğu projede beklenen ticari ünite satış duyurusu yayımlandı. Yapılan açıklama kapsamında projede üretilen kreş ve market ünitelerinin satışa sunulduğu ilan edildi.

BİZİMTEPE AYDOS KONUT PROJESİ TİCARİ ÜNİTE SATIŞ İLANI YAYIMLANDI!

Yapılan açıklama ile proje kapsamında üretilen market ve kreş ünitelerinin açık artırma yöntemi ile satılacağı ilan edildi. Açık artırmaya katılarak taşınmazlara teklif vermek isteyen kişiler kendilerine en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek ilk olarak belirlenen muhammen bedelin yüzde 5'i tutarında teminat ödemesi yapacaklar.

Bu tutarın yatırılmasının ardından şube tarafından hazırlanacak olan Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin ve eklerinin her bir sayfası imzalanacak. İmzaların atılmasının ardından kişinin başvurusu banka tarafından incelemeye alınacak ve uygun bulunması durumunda onaylanacak. Şubenin onayının ardından kişinin başvuru esnasında şubeye vermiş olduğu cep telefonu numarası ya da mail adresine sisteme giriş şifresi gönderilecek. Bu şifre ile sisteme giriş yapan kişi teklifini iletebilecek.

İlk teklifin verilmesinin ardından 3 günlük açık artırma süreci başlarken sürenin sonunda en yüksek teklifi veren kişi satışa sunulan taşınmazı almaya hak kazanacak. Teklif vermek için sisteme girmek isteyen kişilerin kullanıcı adı gerçek kişiler için kimlik numarası olarak tanımlanırken tüzel kişilerde ise vergi numarası olarak kullanılacak.