Halkbank 1.000 TL Taksitle 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi, 3.200 TL Taksitle 100 Bin TL Taşıt Kredisi Veriyor!

Finansman ihtiyacı hissedenlere aradıkları destekleri Halkbank veriyor. Halkbank'ın ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi maliyetleri ne kadardır? Kredi kullanırken Halkbank hangi şartları istiyor?

Finans 19.05.2022 - 18:06 19.05.2022 - 18:06 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de içerisinde bulunal ekonomik dartboğazdan dolayı insanların finansman ihtiyaçları artmaya başladı. Gerek bütçelerindeki aksamları gidermek isteyenler gerekse de bir otomobil satın almak isteyenler kredi talepleri ile bankalarla iletişime geçiyorlar. Bankalar tarafından verilen ihtiyaç ve taşıt kredileri vatandaşların finansal anlamda sorunlarına çözüm oluyor. Ancak bu kredilerin maliyetleri belirleyici bir rol üstleniyor. 

Kredi kullanmaya karar vermeden öçnce vatandaşlar kredi faizlerine dair araştırmalar yaptıktan sonra harekete geçiyorlar. Bu araştırmanın neticesinde en uygun imkanlarla kredi imkanı sağlayan bankalara taşı ve ihtiyaç kredisi başvurusu yapılıyor. Bu bankalar arasında öne çıkan banka ise Halkbank oldu. Halkbank müşterileri düşük maliyetlerle kredi imkanlarından yararlanabiliyorlar. Peki Halkbank'In ihtiyaç ve taşıt kredisi kampanyalarının merak edilen ayrıntıları nelerdir? 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI GENEL ÖZELLİKLERİ

Bu kredi kampanyası kapsamında müşterilere 36 aya kadar vade ile finansman desteği sağlanıyor. Müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için bu vade seçeneğini kullanabiliyorlar. Ancak kredi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkarsa o zaman ihtiyça kredisi azami vadesi 24 ay olarak uygulanıyor. Müşteriler ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde Halkbank'ta aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bunların yanında müşterilere bütçelerine uygun bir ödeme planı ile kredi borçlarını geri ödeyebilme imkanı da sağlanıyor.

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI GENEL ÖZELLİKLERİ

Halkbank müşterileri taşıt kredisi çekmek için bankaya başvuru yaptıklarında 48 aya kadar vade ile finansman desteği alabiliyorlar. Müşteriye uygulanacak olan azami vade süresi satın alınacak olan otomobilin değerine göre belirleniyor. 400 Bin TL'ye kadar olan otomobillere 48 ay vadeli taşıt kredisi verilirken 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasında değeri olan otomobiller için verilen taşıt kredisinin azami vadesi 36 ay olabiliyor. Ayrıca kolay ödeme seçenekleri taşıt kredisi ile de müşterilere sunuluyor. Tüm bunların yanından müşteriler ilk 2 ay taksit erteleme imkanından da yararlanabiliyorlar.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

halkbank ihtiyaç kredisi hesaplama-9

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler 36 ay vadeli 25 Bin TL kredi başvurusunda bulunduklarında aylık yüzde 1,79 oranlı faiz ile karşılaşıyorlar ve aylık kredi taksiti de 1.004 TL olarak hesaplanıyor.

100 BİN TL TAŞIT KREDİSİ TAKSİT HESPLAMASI

halkbank taşıt kredisi hesaplama-3

Halkbank'In taşıt kredisi faizi aylık yüzde 1,59 olarak açıklandı. Müşteriler 48 ay vadeli 100 Bin TL taşıt kredisi çekmeleri halinde bankaya her ay 3.199 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@