Halkbank 1,55, 1,63 Ve 1,79 Faizlerle Nakit Desteği Veriyor! 25 Bin TL Ve 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi İmkanları!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere Halkbank tarafından önemli bir imkan sağlanıyor. Özel kampanyalarla müşterilere düşük faizlerle ihtiyaç kredileri veriliyor. İşte Halkbank'ın kredi kampanyaları...

Finans 17.02.2022 - 18:12 17.02.2022 - 18:12 Engin Uzunoğlu

Nakit ihtiyaçları karşısında çaresiz kalan ve bütçelerindeki açıkları kapatabilmek için ekstra gayret gösteren vatandaşların tüm yolları bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına çıkıuyor. Bu imkanı değerlendiren vatandaşlar çektikleri ihtiyaç kredisi ile finansal sorunlarına çözüm üretim daha sağlam bir bütçeyle yollarına devam edebilme imkanı buluyorlar.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI

Halkbank müşteri çeşitliliğine göre birden çok ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen bankalar arasında bulunuyor. Emeklilere, özel sektör çalışanlarına, kamu çalışanlarına farklı imkanlarla Halkbank tarafından ihtiyaç kredisi veriliyor. Farklı farklı maliyetlerle müşterilere nakit desteği veren Halkbank oldukça fazla ihtiyaç kredisi başvurusu alan bankalar içerisinde yer alıyor. İşte Halkbank'ın ihtiyaç kredisi çeşitleri ve maliyetleri...

KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

kamu çalışanları halkbank ihtiyaç kredisi

Halkbank müşterisi kamu çalışanlarına yönelik düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası ile faiz avantajı eşliğinde nakit desteği verilmeye devam ediliyor. Kamu çalışanı müşteriler Halkbank'ın bu kredi kampanyasından yararlandıklarında aylık yüzde 1,79'dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesi halinde müşteriler bankaya vade süresince her ay 1.004 TL kredi taksiti ödüyorlar.

MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

mutlu emekli ihtiyaç kredisi

Emekli müşterilere yönelik Halkbank tarafından Mutlu Emekli İhtiyaç kredisi kampanyası düzenleniyor. Bu kredi kampanyası kapsamında müşteriler aylık yüzde 1,55 faiz avantajından yararlanabiliyorlar. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında hesaplanan aylık taksit tutarı 958 TL olarak bildirildi.

VEFA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

vefa ihtiyaç kredisi kampanyası

Halkbank'ın şehit yakınları ile gazilere yönelik düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile bu durumda olan müşterilere faiz avantajıyla nakit desteği veriliyor. Vefa ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere uygulanan faiz oranları yüzde 1,63'ten başlıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekiminde bu müşterilerin aylık 1.947 TL kredi taksit ödemesi gerçekleştirmeleri gerekiyor.

MAAŞINI HALKBANK'TAN ALANLARA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

maaşını halkbanktan alanlara özel htiyaç kredisi

Maaşını Halkbank'taki hesapları üzerinden alan müşterilere de Halkbank tarafından avantajlı imkanlarla ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu kredi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan nakit desteği için aylık yüzde 1,55 faiz oranı uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılması halinde müşterilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarı 958 TL şeklinde hesaplanıyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@