Halkbank 155 Polis İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halk Bankası "Emniyet mensupları ister, Halkbank yapar" sloganı ile sadece emniyet mensuplarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. 
2018-04-30T17:15:31+00:00 Emlak 365 | Emlak Haberleri ve Yeni Konut Projeleri
Halkbank 155 Polis İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Halkbank 155 Polis İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halkbank Polis Kredisi 2018 Kampanyası 

Güvenliğimizi sağlamak adına gecesini gündüzüne katan, çoğu zaman kendi canını hiçe sayan güvenlik mensupları için Halk Bankası polis kredisi kampanyası ile cazip koşullar sunuyor. Acil nakit para ihtiyacı duyan güvenlik güçleri için düzenlenen kampanya kapsamında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,26 seviyesine çekiliyor.

Polis Memuruna Özel Kredi Halk Bankası Şubelerinde!

Sadece polis memurlarına özel olarak düzenlenen kredi kampanyasında 50 bin lira ihtiyaç kredisi kullanımına izin veriliyor. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandıran Halkbank isteyen polisler içinde dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullandırıyor.

Kampanyaya Özel Olarak Halkbank Kredi Dosya Masrafı Düşürülüyor 

Yine polis kredisi kampanyası kapsamında Halk Bankası ihtiyaç kredisi dosya masrafı 15 bin lira kredi kullanan kişiler için sadece 78,75 lira olarak uygulanırken 50 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan polislerimiz için ise 262,50 lira olarak uygulanıyor.

Kredi dosya masrafı ödeyen polisler için Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,26 olarak uygulanırken, kredi dosya masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,32 olarak uygulanıyor. Aradaki fark toplamda çok yüksek bir tutar ödenmesine neden olduğu için polis memurlarımızın mümkün olduğunca kredi dosya masrafı ödeyerek kredi kullanmaları tavsiye ediliyor.

Halkbank Polis Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Polis kredisi başvurusu için polis memurlarının emniyet mensubu kimlik kartı ile en yakın Halk Bankası şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmaları yeterli oluyor. Kaynak: emlak365.com

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?