Halkbank 18 Bin TL'ye Konut, 27 Bin TL'ye Arsa, 60 Bin TL'ye 2. El Araba Satıyor!

Halkbank tarafından piyasanın altında fiyatlarla satışa çıkarılan konut, arsa ve ikinci el arabalara büyük bir ilgi olmaya devam ediyor. 

Emlak Haberleri 22.07.2021 - 14:20 22.07.2021 - 14:29 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de konut, arsa ve ikinci el otomobil satın almanın bedelleri oldukça yükseldi. Meydana gelen bu yükselişle beraber insanlar daha uygun fiyatlarla gayrinebkul ve 2. el araba satın alabilecekleri yolları merak etmeye başladılar. 

Bankalar son dönemlerde uygun fiyata gayrimenkul ve araç satışı yapıyorlar. Ödenmeyen krediler nedeniyle bankaların mülkiyetine geçen bu malların nakite çevrilebilmesi için erkenden satışının gerçekleşmesi gerekiyor. Bankalar ödenmeyen kredilerin zararlarını böyle telafi ediyorlar. 

Piyasaya göre oldukça uygun fiyata arsa, konut ve araç satışı yapan bankalar arasında Halkbank da bulunuyor. Halkbank'ın satış ilanlarını takip edenler uygun fiyata konut, arsa ve araç sahibi olabilme imkanını kazanıyorlar. 

HALKBANK'TAN UYGUN KONUT SATIŞI

Halkbank mülkiyetine geçen konutların satış ilanlarını düzenli olarak ilan sitesi üzerinden yayınlayarak vatandaşların satın alma teklifinde bulunmasını bekliyor. Oldukça düşük fiyata ev sahibi olma imkanı veren Halkbank'ın şu anda aktif olan satış ilanlarından bazıları şu şekilde:

halkbank konut satış ilanları

HALKBANK ARSA SATIŞ İLANLARI!

Halkbank tarafından Türkiye'nin çeşitli illerinde arsa satışları da yapılıyor. Piyasa fiyatlarının altında yapılan bu satışları değerlendiren vatandaşlar en olabilecek düşük maliyetle arsa sahibi olabiliyorlar. İşte şu anda Halkbank tarafından satışa çıkarılan arsalara dair satış ilanlarının bazıları:

halkbank arsa satış ilanları

HALKBANK 2. EL OTOMOBİL SATIŞ İLANLARI

Halkbank tarafından vatandaşlara ikinci el otomobiller de satılıyor. Bu otomobillerin fiyatları genellikle piyasanın altında oluyor. Bu fırsatı değerlendirenler uygun fiyatla ikinci el araba sattın alma imkanına kavuşuyorlar. Şu anda Halkbank'ın 2. el araba satış ilanlarının bazıları şu şekilde:

halkbank araç satış ilanları

HALBANK SATIN ALMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Halkbank'tan konuıt, arsa ve ikinci el otomobil satın almak isteyenler teklif vermek istediklerinde belirlenen muhammen bedellerin yüzde 3'lük kısmını geçici teminat olarak ödemeleri gerekiyor. En yakın Halkbank şubesinde bu işlem gerçekleştirilebiliyor. 

Ayrıca banka şubelerinde Gayrimenkul Satış Şartnamesinin her sayfasının imzalanması ile teklif verme sürecine devam edilir. İnternet üzerinden teklif verebilmek için gerekli bilgiler bu başvuru sırasında vatandaşlara verilmektedir. Bu şekilde teklifte bulunularak sürenin tamamlanması beklenir. Daha yüksek teklif eden olmazsa satış işlemi belirlenen tutar üzerinden gerçekleşir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@