Halkbank 5 Bin TL Kredi Faizi Ne Kadar, 5.000 Lira Kredi Çeksem Ne Kadar Öderim?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası açıklandı, 5 Bin TL kredi çekmek isteyen kişilere düşük faizli kredi müjdesi geldi. Halkbank 5 bin TL kredi paketinde faiz ne kadar, aylık ödeme kaç TL?

Finans 15.02.2022 - 15:15 15.02.2022 - 15:16 Gülcan Özer

Acil nakit paraya ihtiyaç duyan kişilere mini kredi desteği Halkbank'tan geldi. Halk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi çekmek isteyen müşterilerine düşük tutarlı nakit ihtiyaçları için hızlı kredi uygulamasını devreye soktu. Bankadan kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada 5 bin liraya kadar kredi desteği sağlanıyor. 

Halkbank Kredi Mini adı verilen kampanya kapsamında 5 bin liraya kadar nakit para desteği maksimum 10 aya kadar vadeli olarak veriliyor. Kredi paketinin en büyük özelliği ise kişinin ödeyeceği toplam faiz yükünün son derece az olması. 3 ayda bir eşit taksitli, azalan taksitli, aylık eşit taksitli ve artan taksitli gibi farklı çok sayıda ödeme seçeneği ile kredi paketinde her bütçeye uygun çözümler bulunuyor. 

HALKBANK KREDİ MİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Halkbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan Halkbank kredimini paketinde banka tarafından yapılan açıklamada "5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için aylık %1,60 faiz oranı ve bütçenize uygun geri ödeme seçenekleriyle 10 ay vadeli kredimizdir" ifadelerine yer verildi. 

halkbank 5 bin tl kredi

HALKBANK 5 BİN TL KREDİ FAİZİ NE KADAR?

Düzenlenen kampanya kapsamında 10 aya kadar vadeli olarak verilen kredi paketinde aylık taksit tutarı 554,31 TL olarak belirlenirken kredinin toplam geri ödemesi ise 5.543,10 TL olarak gerçekleşiyor. Yani toplam ödenen faiz toplamı 543,10 TL olarak gerçekleşiyor. 

5 BİN TL KREDİ ÇEKSEM NE KADAR ÖDERİM?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin Halkbank mini kredi paketini tercih etmeleri durumunda aylık taksit tutarı 554,31 TL olarak gerçekleşecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@