Halkbank 5000 TL Nakit Desteği! Emekli, İşçi, Memura 3 Yıl Ödemeli Hızlı İhtiyaç Kredisi

Halkbank 5000 TL nakit desteği ile işçilere, memurlara, emeklilere, özel sektörde çalışanlara anlık ihtiyaç kredisi sağlıyor. Kredi ödemeleri bankanın aylık güncel faiz oranıyla 3 yıl vadeli olacak.

Finans 12.01.2022 - 09:53 12.01.2022 - 09:53 Mustafa Karagöz

İhtiyaç kredisi ile nakit sıkıntısını gidermek isteyenlere Halkbank Ocak 2022 ihtiyaç kredisi paketi ile destek sağlıyor. 

Bankanın güncel kredi paketileri ile kullanılabilecek kredi dışında, hızlı kredi paketi de 5.000 TL için tercih edilebilir. Halkbank hesabı olanlara anında sağlanan kredi desteği için müşterilerin kredi puan ve gelir durumlarının kredi kullanımına uygun olmsaı gerek. Halkbank müşterisi olmayanlar için ise kredi desteği için kısa bir inceleme ve onay süreci başlatılır. Onay verilirse müşteriler kredilerini anında kullanabilirler. 

HALKBANK'TAN 5.000 TL HIZLI KREDİ DESTEĞİ OCAK 2022

Yeni yıl ile birlikte kış ihtiyaçları yada farklı nedenlerden dolayı ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerine Halkbank 36 ay vade olanağı ile düşük limitli kredi paketi hazırladı. Müşterileri zorlamadan düşük taksitlerle ödenmesi için hazırlanan kredi paketinde faiz oranları yüzde 1.77 bandında bulunuyor. 

Müşteriler Halkbank'ın ihtiyaç kredisi paketinden yararlanmak istediklerinde 3 ay erteleme olanağından da faydalanabiliyorlar. Düşük limitler için de uygulanan ödeme erteleme seçeneği 92 gün olurken erteleme sonrası ilk ödemede toplu faiz ödemesi yapılır daha sonra ise aylık taksitler düzene girer. 

Ödeme ertelemeden ihtiyaç kredisi kullanacaklar için ise yüzde 1.77 faiz oranı, 36 ay vade ve 5.000 TL kredi aylık 197 TL taksitle ödenir. 

halkbank hızlı kredi ocak 2022 5.000 lira

Halkbank ihtiyaç kredisi kullanacak memur, emekli ve özel sektör çalışanları başvurularını ATM, kullanıyorlarsa telefon uygulaması, Halkbank web sitesi yada banka şubelerinden yapabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@