Halkbank Acil Nakit Paraya Sıkışanlara Cüzdanları Rahatlatacak İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı!

Bankadan kredi çekmek isteyen kişilere Halkbank ihtiyaç kredisi paketi ile aradıkları nakit desteği en uygun kredi faiz oranı ile sunuyor. Halkbank ihtiyaç kredisi hesaplama faiz oranı yüzde kaç?

Finans 28.02.2022 - 12:30 28.02.2022 - 12:33 Gülcan Özer

Bankadan kredi çekmek isteyen kişiler için aradıkları nakit para desteğini uygun faiz oranları ile sunan Halkbank oldu. Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde müşterilerine acil nakit para ihtiyaçları için farklı seçenekler sunarken 5 bin liradan 100 bin liraya kadar olan nakit para ihtiyaçlarında 36 ay vadeli kredi çekerek taksit taksit ödeme kolaylığı sağladı. 

Halkbank ihtiyaç kredisi paketlerinde maaş müşterisi kredisi, kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi, hızlı kredi paketi, eczacı ihtiyaç kredisi, kredi mini, eğitim kredisi, enerji destek kredisi, mortgage dışı destek kredisi, vefa ihtiyaç destek kredisi, bireysel destek kredisi, vefa ihtiyaç kredisi ve açık hesap olmak üzere farklı çok sayıda kredi seçeneği sundu. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI ŞUBAT 2022!

Halk Bankası seçilen kredi paketinde yer alan kredi limiti ve türüne göre değişen miktarlarda kredi verirken faiz oranları da buna göre belirleniyor. Örneğin Halkbank maaş müşterisi paketi ile memurlara özel ihtiyaç kredisinde 100 bin TL limitli krediyi aylık 1.55 faiz oranı ile verirken Halkbank hızlı kredi paketinde ise kredinin aylık faiz oranı 1,71 olarak uygulanırken kredi limiti de 10 bin TL ile sınırlandırılıyor. 

halkban hızlı kred ipaketi

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 10 BİN TL KREDİNİN FAİZİ NE KADAR, KAÇ TL ÖDENİR?

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilerin en çok tercih etmiş oldukları kredi paketleri arasında yer alan 10 bin TL limitli ihtiyaç kredisi paketinde Halk Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,71 olarak uygulanıyor. Bu faiz oranı üzerinden 36 ay vadeli 10.000 TL kredi hesaplama tablosunda ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 395.61 TL olarak gerçekleşiyor. 

Bu oran üzerinden 10 bin TL kredi çeken bir kişinin bankaya toplam kredi geri ödemesi 14 bin 242 TL olarak gerçekleşirken bankaya ödenen kredi faizi ise 4 bin 242 TL olarak hesaplanıyor. Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yaşanan yükseliş devam ederken en uygun kredi veren bankalar ise Halk Bankası'nın da aralarında olduğu kamu bankaları olarak öne çıkıyor. Özel bankalarda ise Akbank 0.99 faiz oranı ile ilk kez kredi çekenlere en uygun kredi faiz oranı rakamını sunuyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@