Halkbank, Akbank, İş Bankası, Denizbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplaması!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bankaların kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Halkbank, Akbank, İş Bankası, Denizbank 20 Bin TL ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması...

Finans 18.11.2021 - 02:24 18.11.2021 - 02:24 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaşanan ekonomik gerilemeler vatandaşları zor durumda bırakıyor. Yüksek enflasyona maruz kalan vatandaşlar geçimlerini sağlamada ve borçlarını ödemede ciddi bir sıkıntı içerisinde kalıyorlar. Son gelişmelerle beraber acil nakit ihtiyaçları ise zirveye çıktı. Bu nakit ihtiyaçlarını bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak kapatmak isteyen vatandaşlar ise kredi maliyetlerine odaklandılar. 

Bankalar ihtiyaç kredisi faizlerinde son dönemlerde ciddi indirim yoluna gitmediler. Yaşanan gelişmelere göre de herhangi bir faiz indirimi ihtiyaç kredileri özelinde gerçekleşmesi beklenmiyor. Peki hangi banka tarafından müşterilerine ihtiyaç kredisi kampanyalarında yüzde kaç faiz uygulanıyor. İşte 4 ayrı bankanın ihtiyaç kredisi maliyet hesaplamaları...

HALKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA!

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,63 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 779 TL kredi taksit ödemesi gerçekleştiriyorlar. Bu şartlarda kullanılan ihtiyaç kredisinin ise toplam maliyetinin 28.048 TL olduğu bildirildi. 

halkbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

AKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA!

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih edenlere banka tarafından aylık yüzde 1,90 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 820 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Gününde ödeme yapılması durumunda müşteriler herhangi bir ek ödeme yapmak durumunda kalmıyorlar. 

akbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması-4

İŞ BANKASI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA!

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi ile 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesi durumunda müşterilerin aylık kredi taksitleri 774 TL olarak hesaplanıyor. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 27.885 TL olduğu belirtildi. 

iş bankası ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

DENİZBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA!

denizbank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

Denizbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından uygulanan kredi faizi aylık yüzde 1,94 olarak açıklandı. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak 826 TL ödeme yapıyorlar. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 29.756 TL olduğu bildirildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@