Halkbank Duyurusu! Son 10 Gün Bu Fiyatlar Konut Kredisi Bir Daha Yok

Halkbank hem kendi gayrimenkullerini ucuza satıyor hemde düşük faiz oranıyla konut kredisi veriyor. Bankanın yeni hafta satış listesi ile konut kredisi olanakları haberimizde.

Halkbank Duyurusu! Son 10 Gün Bu Fiyatlar Konut Kredisi Bir Daha Yok

Banka gayrimenkul satış listesini güncelleyen Halkbank çok ucuz fiyatlara konut satışı yapacağını ilan etti.

Çeşitli illerde yer alan konutları için 22.200 TL'den başlayan fiyatlar belirleyen banka konut kredisi çekerek ev almak isteyenler için ise yüzde 1.27 aylık faiz oranıyla konut kredisi sağlayacağını bildirdi.

HALKBANK'TAN KONUT SATIŞ LİSTESİ YENİ DUYURULAR

Halkbank'ın konut satış listesi yeni hafta başında yenilediğini ilan etti. Açıklanan fiyat listesine bakıldığında farklı fiyatlarda çok sayıda ev satışı yapan banka eski yeni lüks veya stüdyo daire satışı yapıyor.

Evin bulunduğu konum, muhit, evin yapısı, durumu, boş veya dolu olması, evin büyüklüğü fiyatların çok değişken olmasını sağlıyor. Emlak365.com olarak bizlerde bankanın bu duyurularını sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni hafta başında ilan edilen apartman dairesi dışında, müstakil daire, köy evi satışı yapıyor. İşte farklı satış ilanlarının yer aldığı Halkbank son konut satış duyurusundan bazı ilanlar. Aşağıda yer alan ilanlar bankanın konut satış listesinin sadece çok küçük bir kısmını içermekte olup tüm satış listesine Halkbank'ın gayrimenkul sitesinden ulaşılabilir.

halkbank-4

Halkbank'tan konut almak isteyen vatandaşlar ise süreci banka ile birlikte yürütecekler. Öncelikle bankanın online kanalları üzerinden yada banka şubelerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar ilk işlemleri tamamlayacaklar. Banka şubesinden yapılacak başvurularda şube üzerinden geçici teminat bedeli ödenecek. Tamamen online olarak yürütülecek olan işlemler için ise bankanın resmi sitesinden bu adımlar tamamlanacak.

Başvuru işlemlerinde ilk aşamanın tamamlanmasının ardından ise ikinci aşama başlayacak. Bu aşamada vatandaşlar ihale sürecini takip edecekler. İhale süreci kapsamında tekliflerini verecek olan vatandaşlar diğer teklifleri de inceleyecekler.

Bankanın konutları için teklif verecek olan vatandaşlar istedikleri ev için henüz teklif verilmemiş ise ilk teklif fiyatı üzerinden tekliflerini sunabilecekler. Ancak teklif verilmişse bankanın belirlediği artırma oranı ile teklifi yükseltebilecekler. Örneğin ilk teklif fiyatı 100.000 TL olan bir ev için bir başkası teklif vermişse ikinci teklif olarak 101.000 TL teklif verebilirsiniz.

Halkbank kendi konutlarının satışları için özel bir konut kredisi sağlamaktadır. Banka standart konut kredisi faiz oranlarından farklı olarak aylık yüzde 1.27 faiz oranı ve 120 ay vade olanaklarından faydalanılabilecek.

SONRAKİ HABER