Halkbank Emeklileri Yüzde 1,55 Faizle Mutlu Ediyor! Düşük Maliyetle 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekme Fırsatı!

Türkiye'de emeklilere özel kampanyalar yapan bankaların başında gelen Halkbank, Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası ile düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor.

Finans 01.02.2022 - 21:29 01.02.2022 - 21:29 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de emekli vatandaşlara yönelik finansal çözümler üreten bankaların başında Halkbank geliyor. Emekli müşteri sayısı bakımından Türkiye'nin ilk sırada yer alan bankası olan Halkbank emeklilere özel uygulamaları devam ettiriyor. Emekliler da Halkbank aracılığı yaşadıkları finansal sıkıntılara cüzi maliyetlerle çözüm bulabiliyorlar. Bu uygulamalardan birisi de Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası oldu. Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası için istenilen şartlar nelerdir? Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Halkbank'ın emekli müşterilere özel olarak geliştirdiği kredi ürünü olan Halkbank Mutlu EMekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası oldukça fark yaratan bankacılık uygulamalarından birisidir. Bu imkandamn yararlanan emekli müşteriler Halkbank'tan şu anda piyasada verilmeyen faiz imkanları ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu da başlı başına bir avantaj oluyor. Emekli müşteriler yaşadıkları finansal sorunlara karşı en maliyetsiz çözümü Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ile bulabiliyorlar. 

MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

Halkbank'ın emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası olan Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası'ndan yararlanabilmek için ağır şartlar bulunmuyor. Hatta Halkbank emekliler için sadece tek bir şart ortaya koydu. Emekli maaşını Halkbank'tan almak bu kredi kampanyasından yararlanabilmeye yetiyor. Halkbank'ın mevcut emekli maaş müşterileri bu imkandan yararlanabiliyorlar. Ayrıca maaşlarını başka bankalardan Halkbank'a taşıyan emekliler de bu fırsattan yararlanma imkanı buluyorlar. 

EMEKLİLERE KREDİ GERİ ÖDEMELERİNDE KOLAYLIK

Halkbank'ın emeklilere özel olarak verdiği ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında bazı ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Bu kapsamda müşteriler kredi geri ödemelerini yaparken bazı seçenekleri kullanabiliyorlar. Müşteriler kredi çekme sürecinde bir ödeme planını tercih edebiliyorlar. Bu doğrultuda aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve esnek ödemeli ödeme planlarından birisi seçilebiliyor. Böylelikle daha sağlıklı bir kredi geri ödeme süreci elde edilebiliyor.

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

halkbank mutlu emekli ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

Halkbank'tan emeklilere özel olarak verilen Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,55 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 958 TL taksit ödemesi yapıyorlar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@