Halkbank Ev, İşyeri, Arsa ve Tarla Satışı: 0.79 Faiz Oranı Kredi ve 45 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla İhale İlanları

Halkbank banka gayrimenkulleri satışı kapsamında çeşitli satış işlemleri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda vatandaşlara özel imkanlarla banka ev, işyeri, arsa, arazi, tarla ve dükkan satışı yapan bankanın bu imkanlarının tamamı haberimizde.

KONUT PROJELERİ 27.02.2020 - 22:00 15.07.2021 - 00:09

Halkbank banka gayrimenkulleri satışı kapsamında çeşitli satış işlemleri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda vatandaşlara özel imkanlarla banka ev, işyeri, arsa, arazi, tarla ve dükkan satışı yapan bankanın bu imkanlarının tamamı haberimizde.

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı duyurular ile banka gayrimenkul satışı yaptığını ilan ediyor. Banka Türkiye'nin farklı şehirlerinde yer alan banka gayrimenkullerini uygun koşullar ile satışa sunuyor. Bu çerçevede vatandaşlara hem düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlanıyor hemde indirimli fiyatlar üzerinden satışlar yapılıyor.HALKBANK BANKA GAYRİMENKUL SATIŞIHalkbank tarafından satışa çıkarılan gayrimenkuller; konut, işyeri, dükkat, arsa, tarla, arazi gibi alanlarda yapılıyor. Satış işlemleri teklif usulü olarak bankanın resmi internet sitesinden duyuruluyor. Vatandaşlar bu site üzerinden çeşitli kriterlere göre arama yapabiliyorlar. Aramalar gayrimenkulün cinsine, satış fiyatına, teklif için kalan zamana ve bunun gibi çok sayıda etmene bağlı olarak belirleniyor. 45 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA EV SATIŞIHaberimizin içeriğinde belirttiğimiz gibi söz konusu satışlar teklif usulü yapılıyor. Bu kapsamda bankanın kurumsal sitesi üzerinden duyurulan ilanlarda farklı fiyatlarda satışlar bulunuyor. Güncel satış listesinde Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde 36 bin TL'ye atöye satışı, yine Hatay'ın Kırıkhan İlçesinde 41 bin TL'ye dükkan satışı yapılıyor. Bunun yanında çok yüksek tutarlarda da bası satışlar yapılıyor.

Bu satışlardan birisi de Erzurum Palandöken'de yer alan 4346 metrekare arsa. Bu arsa için belirlenen fiyat ise 3 milyon 400 bin TL. Denizli Güney İlçesinde 21 bin TL'ye müstakil ev satışı yapılırken İstanbul Başakşehir'de 335 bin TL'ye dükkan satış ilanı bulunuyor.

En düşük apartman daire satışı ise Samsun İlkadım'da 45 bin TL'ye satışa çıkarılan apartman dairesi. YÜZDE 0.79 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİSöz konusu satışlar için vatandaşlara Halkbank özel konut kredisi imkanı sunuyor. Banka tarafından satışa çıkarılan konutlar için vatandaşlar 0.79 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. Geri ödemeler ise 120 ay vadeli yapılabilecek. Bu kredi koşullarında 100 bin TL kredi kullanacak olan bir vatandaşın yapacağı ödeme detayları şu şekilde; 

Halkbank banka gayrimenkul satış ihaleleri bankanın kendisine ait internet sitesi üzerinden duyuruluyor. Başvuru süreci devam eden ilanları bu siteler üzerinden takip edebilirsiniz.


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@