Halkbank Faizsiz Kredi Destekleri: Kimler Destek Kredisi Çekebilir,Halk Bank Kredi Başvuru Şartları Neler?

Halk Bank kredi başvuruları rekor kırmaya devam ediyor! Halkbank faizsiz kredi kampanyaları kapsamında 3 farklı pakette sıfır faizli destek kredisi veriyor. Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketleri!

Finans 06.09.2021 - 15:25 06.09.2021 - 15:27 Gülcan Özer

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş nedeni ile vatandaş ay sonunu getirmekte her geçen gün biraz daha zorlanırken süreçte nakit açığı olan kişiler çareyi bankalardan kredi çekmekte arıyorlar. Yükselen kredi faiz oranları vatandaşı köşeye sıkıştırırken bankaların faizsiz kredi kampanyaları bu nedenle yakından takip ediliyor. 

Bazı bankalar mevduat hesabı açtıran müşterilerine ya da internetten büyük online alışveriş siteleri üzerinden yapılan alışverişlere karşılık faizsiz ihtiyaç kredisi verirken bu bankalar arasında en çok ilgiyi ise Halkbank çekiyor. Halk Bank esnaf kredisi paketlerinde sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunuyor. Söz konusu kampanyadan sadece nakit ihtiyacı duyan ve aranılan kriterleri karşılayan esnaflar yararlanabiliyor. 

HALKBANK FAİZSİZ KREDİ PAKETLERİ İLE BAŞVURULAR BAŞLADI! 

Başlatılan kampanya kapsamında Halkbank 3 esnaf kredisi paketine özel olarak sıfır faizli ihtiyaç kredisi desteği vereceğini ilan etti. Yapılan açıklamada sıfır faizli esnaf kredileri paketinde Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi, Ustalık Belgesi Olup Yeni İşyeri Kuran Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi ile Kaybolmaya Yüz Tutan Mesleklerde Faaliyet Gösterenlere faizsiz ihtiyaç kredisi desteği verileceği ilan edildi. 

halkbank-sıfır-faizli-kredi-1

Devlet bankası olması nedeni ile bankalardan kredi çekmek isteyen kişilerin güven duyduğu Halkbank özel bankalara oranla çok daha uygun koşullarda kredi verebiliyor. Kar elde etmekten ziyade ekonominin ve vatandaşın desteklenmesini amaçlayan Halk Bank kredi paketlerinde esnaflar için sıfır faizli kredi desteği sağlarken kredi onayı için de kolaylık tanıyor. 

HALK BANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Banka tarafından yapılan açıklamada her kredi paketi için aranılan şartlar ilan edilirken yüzde 100 faiz indirimi imkanı ile verilen faizsiz kredi paketlernide yoğun başvuru tüm hızı ile devam ediyor. Halkbank KOBİ Bankacılığı müşterisi olan kişi ve kurumlar online internet sitesi üzerinden giriş bilgileri ile internetten faizsiz kredi başvurusu yaparken diğer kişiler ise aranılan belgeler ile kendilerine en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek başvurularını şahsen yapabilecekler. 

Sıfır faizli kredi paketinin yanı sıra aynı zamanda düşük faizli ve 6 ay ertelemeli ya da 12 ay ertelemeli kredi paketlerinde de başvurular tüm hızı ile devam ediyor. Halkbank ihtiyaç kredisi paketinde de çalışanlara, emeklilere, maaş müşterilerine özel çok sayıda kredi paketi seçeneği sunuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@