Halkbank Hızlı Kredi Nedir, Aylık Faizi Yüzde Kaçtır, Nasıl Başvurulur, 10 Bin TL Kredinin Aylık Taksiti Kaç TL'dir?

Acil olarak finansman ihtiyacı hissedenlere Halkbank tarafından hızlı kredi verilmeye devam ediliyor. Halkbank hızlı kredi kampanyasının koşulları nelerdir, nasıl çekilir?

Finans 26.01.2022 - 02:22 26.01.2022 - 02:22 Engin Uzunoğlu

Nakit ihtiyaçlarının oldukça fazlalaştığı bir dönemde Halkbank tarafından müşterilere hızlı kredi veriliyor. Acil olarak nakit ihtiyacı hissedenlere verilen düşük miktarlı hızlı kredi oldukça yoğun başvuru alan kredi kampanyaları arasında yer alıyor. Peki Halkbank hızlı kredi nedir, nasıl kullanılır, koşulları nelerdir? Halkbank hızlı kredi için müşterilerden talep edilen maliyetler ne kadardır?

HALKBANK HIZLI KREDİ NEDİR?

Halkbank'ın kredi kampanyalarından birisi olan hızlı kredi bir çeşit ihtiyaç kredisidir. Normal ihtiyaç kredisi ile arasındaki en önemli fark başvuruda bulunan müşterilere bu kredinin aynı gün içerisinde verilmesidir. Herhangi bir beklemeye maruz kalmayan müşteriler 10 Bin TL'ye kadar hızlı krediyi acele olarak çekebiliyorlar. Bu şekilde hızlı kredi çeken müşteriler nakit sorunlarını aşmak konusunda önemli avantajlar elde edebiliyorlar. 

Halkbank hızlı kredi kampanyası kapsamında nakit desteği alan müşteriler bu krediyi 36 aya kadar vade imkanı ile kullanabiliyorlar. Bu kredi imkanından yararlanan müşteriler yaşadıkları nakit sorununu ortadan kaldırıp kullandıkları hızlı krediyi küçük taksitler halinde 36 ayda geri ödeyebiliyorlar. Yüksek miktarlı ihtiyaç kredisi talep etmeyen müşteriler için hızlı kredi oldukça fayda sağlayan bir ihtiyaç kredisi türü olarak değerlendiriliyor.

HALKBANK HIZLI KREDİ AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

Halkbank'tan hızlı kredi kullanan müşterilere banka tarafından uygulanan aylık faiz oranının ne kadar olduğu da merak ediliyor. Kampanya açıklamasına göre müşteriler aylık yüzde 1,71 faizle hızlı kredi çekebiliyorlar. Şu anda piyasa ortalamasına göre oldukça düşük olan bu faiz oranı ile alınan hızlı kredi önemli bir finansman desteği oluyor. Düşük maliyetle acil nakit ihtiyaçları çözülebilirken yoğun bir başvurunun yapıldığı Halkbank yetkilileri tarafından açıklandı.

10 BİN TL HIZLI KREDİ HESAPLAMA

Halkbank'tan hızlı kredi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1.71 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL hızlı kredi kullanımında müşteriler aylık 395 TL kredi taksiti ödüyorlar.

halkbank hızlı kredi hesaplama-2

HALKBANK HIZLI KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Halkbank'tan hızlı kredi çekmek için başvuru yapmak isteyenler bunun ne şekilde gerçekleştirilebileceğini araştırıyorlar. Halkbank'ın yaptığı son bilgilendirmeye göre müşteriler hızlı kredi için başvurularını bireysel internet şubesi, dialog, mabil bankacılık ve Halkbank'ın internet sitesi üzerinden yapabiliyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@